نمایش گروه های مختلف محصولات ما


 
پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی تجاری
مشتریان محترم می توانند در این بخش پروژه های تجاری ایجاد شده توسط دفتر برنامه نویسی بینا را مشاهده نمایند. این پروژه ها معمولا مبتنی بر پایگاه داده می باشند و دارای پشتیبانی برای نصب و راه اندازی هستند. مشاهده محصولات . . .
پروژه های حرفه ای پایگاه داده اکسس Access
در این گروه یک سری پروژه های حرفه ای اکسس access موجود می باشد که هدف از ایجاد آنها فقط بحث آموزشی است و هر پایگاه داده ای دارای یک سری جدول table و یک سری کوئری یا View یا Query و یک سری فرم form و یک سری Report و دارای کدنویسی VBA و در برخی موارد دارای یک سری ماژول می باشند. مشاهده محصولات . . .
پروژه های حرفه ای پایگاه داده SQL Server
در این بخش پروژه های حرفه ای پایگاه داده قابل دسترسی می باشد. این پروژه ها حداقل دارای تعداد 10 جدول یا همان Table ، تعدادی View ، تعدادی Stored Procedure ، چند نمونه Function ، چند مورد Type و چند Trigger می باشد. برخی از پروژه های دیتابیس شامل گزینه Full Text Search می باشند. در برخی دیگر تکنولوژی File Grouping پیاده سازی شده است. ضمنا تمامی جدولها دارای Diagram یا همان نمودار ارتباط بین جدولها می باشند. این پروژه ها پروژه های تجاری می باشند. جهت مشاهده لطفا بر روی عنوان فوق کلیک فرمائید. مشاهده محصولات . . .
page navigator شمارشرگر صفحه با asp.net و پایگاه داده SQL Server یا page navigation یا ناوبر صفحه مقاله ها
با استفاده از این کامپوننت می توانید به راحتی برای وب سایت های خود که دارای بخش مقاله ها هستند یک بخش ناوبری با تعداد لینکهای قابل نمایش دلخواه ایجاد نمایید. لینک های ناوبری همان page navigation می باشند که این ابزار هیچ باری بر روی پاگاه داده شما ایجاد نمی کنند و با سرعت بسیار زیاد لینکهای ناوبری یا همان page navigator ها را برای شما ایجاد می نمایند. مزیت استفاده از این کامپوننت متن باز بودن یا Open Source بودن آن است که به زبان سی شارپ و پایگاه داده SQL Server ایجاد شده است مشاهده محصولات . . .
پروژه های مهندسی نرم افزار UML به همراه فایل رشنال رز و فایل Doc و توضیحات و نمودارها
پروژه های مهندسی نرم افزار , پروژه UML , یو ام ال , فایل رشنال رز , نمودار کلاس class diagram , نمودا مورد کاربرد یوز کیس use case diagram , نمودار فعالیت activity diagram , نمودار وضعیت state chart diagram , نمودار جریان داده ها data flow diagram DFD , نمودار توالی Sequence , سناریو برای یوز کیسها مشاهده محصولات . . .
پروژه های حرفه ای ASP.NET آ اس پ دات نت به همراه پایگاه داده SQL Server اس کیو ال سرور و کاملا متن باز دارای چندین صفحه و دارای بخشهای مدیریتی
در این بخش پروژه های ASP.NET یا آ اس پ یا همان ای اس پی دات نت به همراه فایلهای پایگاه داده SQL Server اس کیو ال سرور موجود می باشد که تمامی پروژه ها به صورت Open Source و تماما تست شده اند و دارای پشتیبانی برای راهنمایی می باشند. مشاهده محصولات . . .
پروژه های حرفه ای برنامه نویسی به زبان سی شارپ به همراه سرس کد C# Open Source به همراه پایگاه داده اس کیو ال SQL Server
در این بخش پروژه های سی شارپ به صورت کاملا متن باز به همراه پایگاه داده SQL Server موجود می باشد. این پروژه ها همگی دارای یک سری فرم و یک سری گزارش می باشند. تمامی پروژه ها دارای پشتیبانی هستند. مشاهده محصولات . . .
برنامه ایجاد گالری عکس آنلاین با ASP.NET و JQuery و اسلایدشو به همراه کد و دیتابیس SQL کاملا Open Source
توسط این نرم افزارهای کاربردی می توانید انواع گالریهای عکس و اسلاید شو برای وب سایت خود ایجاد نمایید. تمامی گالریهای موجود با JQuery و ASP.NET و کدهای سی شارپ می باشند و دارای دیتابیس برای مدیریت گالری عکس و اسلاید شو هستند. با توجه به Open Source بودن اسلاید شو ها می توانید این برنامه ها را مستقیما در وب سایت خود استفاده نمایید. تمامی اسلاید شو ها دارای صفحه ایجاد و انتشار Slideshow می باشند. مشاهده محصولات . . .
پروژه مالتی مدیا بیلدر multimedia builder
انجام پروژه مالتی مدیا بیلدر , انجام پروژه multimedia builder , انجام پروژه MMB به همراه مستندات , انجام پروژه های مالتی مدیا بیلدر به همراه توضیحات مشاهده محصولات . . .
پروژه های کارآفرینی
طرح توجیهی یا بیزنس پلن (Business Plan) سندی است که جزئیات کسب‌وکار پیشنهادی را به طور کامل شرح می‌دهد. این سند به منظور جلب توجه سرمایه‌گذاران، دریافت وام‌های بانکی، یا راهنمایی برای اجرای پروژه توسط کارآفرینان تهیه می‌شود. طرح توجیهی شامل تحلیل‌های مالی، بازار، فنی و مدیریتی است. مشاهده محصولات . . .
قالب تمپلیت وب سایت ASP.NET به همراه Master page و دیتابیس
مشتری های محترم می توانند در این گروه قالبهای تمپلیت طراحی شده برای وب سایتهای ASP.NET به همراه دیتابیس SQL و یا Access را مشاهده نمایند. مزیت این قالبها در این است که دارای Source Code سی شارپ می باشند و برخی از بخشها شامل بخش نمایش لینک نیز توسط زبان برنامه نویسی سی شارپ طراحی شده است. جهت مشاهده پروژه های موجود لطفا کلیک فرمائید . . . مشاهده محصولات . . .
گزارش های کارآموزی
گزارش کارآموزی سندی است که کارآموز پس از پایان دوره کارآموزی خود تهیه می‌کند تا تجربیات، دستاوردها و فعالیت‌های انجام‌شده در طول دوره کارآموزی را به صورت مدون و منظم ارائه دهد. این گزارش به کارآموز کمک می‌کند تا آنچه را که در طول دوره یاد گرفته و انجام داده، مرور و مستند کند و همچنین به دانشگاه یا موسسه آموزشی اطلاعات لازم را در مورد پیشرفت و عملکرد کارآموز ارائه دهد. مشاهده محصولات . . .

اطلاعات تماس

  • آدرس:اصفهان-خیابان ام کلثوم غربی - بعد خیابان تخم چی - بیست متر بعد از پیتزا ننه شب - کوچه تعمیر گاه سمار زغالی - پلاک 354 - درب مشکی - طبقه هفتم
  • آدرس ایمیل:najafzade@gmail.com
  • وب سایت:http://www.a00b.com/
  • تلفن ثابت:(+98)9131253620
  • تلفن همراه:09131253620