برنامه نویسی طراحی وب سایت اصفهان

برنامه نویسی اصفهان

برنامه نویسی طراحی وب سایت مهندسی نرم افزار uml مالتی مدیا بیلدر کارآفرینی آماده پایگاه داده sql server و اکسس

مطالعه ادامه

خدمات ما

برنامه نویسی تحت ویندوز پایگاه داده SQL Server اکسس مالتی مدیا بیلدر فلش انواع نرم افزارهای اداری تجزیه و تحلیل و مهندسی نرم افزار UML و SSADM

روند ارائه خدمات به مشتریان محترم

ما برای ارائه خدمات توسعه نرم افزار ، توجه دقیقی به نحوه فعالیت کسب و کار مشتری می نماییم. برنامه نویسان ، طراحان و متخصصان ما با هدف بالا بردن کیفیت و ارزش از طریق تجزیه و تحلیل فنی کسب و کار شما برای به دست آوردن بینش عمیق تر نسبت به به عملکرد کسب و کار شما و انتخاب مناسب ترین فن آوری ها اقدام می نمایند. نمونه سازی و مشخص کردن الزامات برنامه برای اطمینان از اینکه تمام الزامات پوشش داده می شود انجام می پذیرد. ترکیبی هوشمند از آخرین روندهای طراحی و فن آوری ها برای طراحی برنامه شما مورد استفاده قرار می گیرد. تست مداوم و QA برای از بین بردن ایراد ها انجام می شود. گزارشگیری و ارتباطات در حال انجام برای ارائه یک تصویر واضح به نحوه تکامل محصول شما در هر مرحله انجام می شود و در نهایت معمولا تحویل به موقع محصول نهایی در راستای نیازهای تجاری شما انجام می شود.

کاتالوگ خدمات برنامه نویسی و طراحی پایگاه داده

برای دانلود کاتالوگ محصولات بر روی کلید دانلود کاتالوگ کلک فرمائید. خدمات ما شامل برنامه نویسی طراحی پایگاه داده ها SQL Server ساخت گزارشهای پیچیده طراحی نرم افزارهای کمکی برای سیستمهای حسابداری بزگ و آموزش زبانهای برنامه نویسی و پروژه های مالتی مدیا بیلدر می باشد. تمامی پروژه های ما دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش هستند.

مشاهده محصولات نرم افزاری تجاری ما

برای مشاهده جزئیات محصولات و پروژه های ذیل ، لطفا بر روی لینک و یا عکس کلیک فرمائید. جزئیات بیشتر به همراه عکس و متن و لیست و قیمت قابل مشاهده می باشد.

اطلاعات تماس

  • آدرس:اصفهان-خیابان ام کلثوم غربی - بعد خیابان تخم چی - بیست متر بعد از پیتزا ننه شب - کوچه تعمیر گاه سمار زغالی - پلاک 354 - درب مشکی - طبقه هفتم
  • آدرس ایمیل:najafzade@gmail.com
  • وب سایت:http://www.a00b.com/
  • تلفن ثابت:(+98)9131253620
  • تلفن همراه:09131253620