پیمایش رکوردها

>>>>>باز گشت به لیست سایر پروژه ها <<<<

توضیحات بیشتر: برنامه ساخت اسلاید شو ریسپانسیو اتوماتیک و گالری عکس برای وبسایت ASP.NET به صورت متن باز یا Open Source . . .
توضیحات: این برنامه با ASP.NET و SQL Server و زبان برنامه نویسی سی شارپ می باشد و می توانید برای وب سایت به تعداد دلخواه گالری عکس و اسلایدشو ریسپنسیو ایجاد نمایید. اطلاعات در پایگاه داده SQL ثبت و از آنجا بازیابی می شوند. عکسها دارای افکت ساده می باشند و گالری به صورت اتوماتیک اجرا و تکرار می شود.
قیمت: فاتحه ای برای رفتگانم
دانلود مجانی
توضیحات بیشتر: برنامه ساخت اسلاید شو ساده برای وب سایت با کد ASP.NET و سی شارپ و پایگاه داده SQL Server . . .
توضیحات: با استفاده از این برنامه سودمند می توانید برای وب سایت خود ، اسلاید شو ایجاد نمایید. این برنامه دارای پایگاه داده می باشد و کاملا Open Source بوده و به راحتی قابل استفاده در وب سایتهای ASP.NET می باشد. مسیر عکسها و اطلاعات مربوط به گالری عکس در پایگاه داده SQL ذخیره می شود و در هنگام فراخوانی صفحه اطلاعات از پایگاه داده خوانده شده و اسلایدشو ایجاد می شود. اندازه عکس ها برای نمایش نهایی قابل تغییر می باشد. تمامی مراحل ایجاد و نمایش توسط برنامه قابل انجام است.
قیمت: فاتحه ای برای رفتگانم
دانلود مجانی

 >>>>>باز گشت به لیست سایر پروژه ها <<<<

پیمایش رکوردها رکوردها

اطلاعات تماس

  • آدرس:اصفهان-خیابان ام کلثوم غربی - بعد خیابان تخم چی - بیست متر بعد از پیتزا ننه شب - کوچه تعمیر گاه سمار زغالی - پلاک 354 - درب مشکی - طبقه هفتم
  • آدرس ایمیل:najafzade@gmail.com
  • وب سایت:http://www.a00b.com/
  • تلفن ثابت:(+98)9131253620
  • تلفن همراه:09131253620