طراحی وب سایت اصفهان

طراحی وب سایت website designing

طراحی وب سایت در اصفهان

گروه ما متناسب با آنچه فعالیت شماست برای شما وب سایت طراحی می نماید. هر گروه از فعالیتها ، نیازهای خاصی در طراحی وب سایت دارند که در صورت عدم توجه به آنها ، هزینه صرف شده برای وب سایت بازدهی چندانی نخواهد داشت. هم اکنون وب سایتها تمامی امور را در زندگی روزمره تحت شعاع قرار داده اند و هر شرکت و یا ارگانی در صورت نداشتن وب سایت ، معمولا توفیق چندانی در کسب و کار خود بدست نخواهد آورد.

برخی از نمونه کارهای ما در این لینک قابل مشاهده می باشند
http://www.a00b.com/WebsiteDesigningSamples.htm

وب سایت هایی که در این گروه طراحی می شوند عبارتند از:
1- وب سایتهای تجاری
2- وب سایتهای خبری
3- وب سایتهای اجتماعی
4- وب سایتهای مذهبی
5- انواع انجمنها
6- وب سایتهای دارای برنامه نویسی اختصاصی به درخواست مشتری

7- . . .

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو گرنکته ای که در طراحی وب سایتهای مشتریان محترم و مخصوصا در وب سایتهای تجاری مد نظر قرار می گیرد این است که وب سایت بر اساس استاندارد های موتور های جستجو گر (SEO) طراحی می شود. این رویه سبب می شود که وب سایت در پایگاه داده موتورهای جستجو گر سریعتر لیست شده و در جستجو های به عمل مده توسط مشتریان در نتایج جستجوی صفحه های اول تا پنجم نمایش داده شود. البته این مساله به موارد دیگری نیز بستگی دارد که یکی از مهمترین آنها هزینه هایی است که توسط مشتری برای وب سایت در نظر گرفته می شود. ضمنا طراحی وب سایتها به گونه ای خواهد بود که نسبت به سایر وب سایتها سریعتر لود شوند. 

SEO چیست؟

زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از انجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.

شاید بتوان گفت که تقریبا همه افرادی که با وب آشنایی هر چند کمی دارند، حداقل برای یک بار هم که شده واژه ی SEO را شنیده اند. طراحی وب سایت به دتبه بسیار بالا در موتورهای جستجوگر GOOGLE و YAHOO seo

اما SEO چیست؟ معنای لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی موتور جستجو می باشد. SEO یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. 

بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از انجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند. به عنوان مثال در گوگل و یاهو، اکثر مردم فقط به صفحه ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه ی اول نتایج جستجو قرار گیرد. 

علم بهینه سازی موتور جستجو در مورد روشهای فنی مانند عنوان صفحه ی مناسب، تگ ها و متا تگ ها، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و توضیحات مناسب سایت و کلاً محتوایی که موتورهای جستجو دوست دارند، مطالعه می کند. 

موتورهای جستجو صفحات وب را به وسیله نرم افزار خزندگی (عنکبوت) پیدا و فهرست بندی میکنند. متاسفانه تمام نرم افزارهای خزندگی یک جور کار نمیکنند. برای مثال اگر صفحه وب شما در یکی از موتورهای جستجو امتیاز بالایی داشته باشد، ممکن است در دیگر موتورها این چنین نباشد. 

یکی از کارهایی که متخصصان بیهنه سازی موتورهای جستجو انجام میدهند، پیگیری تمام تغییرات عملکرد داخل موتورهای جستجو است. بنابراین آنها میتوانند صفحات وب را بر طبق این تغییرات بهینه سازی کنند. به علاوه آنها همراه با تغییرات موتورهای جستجوی مختلف خود را تابع این موتورها قرار میدهند. 

هنگامی که شما یک طراح برای طراحی سایت تجاریتان انتخاب میکنید، شما باید از این طراح درباره ی بهینه سازی موتورهای جستجو سوال کنید و باید از او بخواهید بر طبق اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو ساخت صفحات وب سایت شما را شروع کند. در صورتیکه این کار طولانی تر از طراحی هایی که شما بیش از این داشته اید، نیست. این کار خیلی آسان تر و معقول تر است که شما در همان بار اول که سایتتان بر روی وب قرار می گیرد، شامل بهینه سازی برای موتورهای جستجو شود. 

 چرا SEO مهم است؟ 

چرا بهینه سازی برای موتورهای جستجو مفید می باشد. موارد ذیل برخی از دلایل این موضوع می باشند: 

 •  برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت میکند. 
 •  ۸۷ در صد تمام بینندگان شما از یک صفحه یک وضعیت دارند. 
 •  ۹۱ در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده میکنند. 
 •  طبق آخرین تحقیقات بیش از ۲۵۰ میلیون جستجو در روز در کشور انگلیس انجام میگیرد. 
 •  ۷۳ در صد معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز میشود. 
 •  ۳.۵ بیلیون از وب سایت با هم بر سر رقابت پول هستند، اما واقعیت این این است که فقط کسرهای از یک درصد به صفحه اول می رسند. 

 چه کسانی به SEO احتیاج دارند؟ 

 • هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. 
 • هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند. 
 • اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود را دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید SEO را در الویت قرار دهید. 
 • به خاطر داشته باشید که SEO شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی میکند. 

 ابزارهای SEO چیست؟ 

در اینجا میخواهیم درباره ابزارهای SEO یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو صحبت کنیم و تعدادی از آنها را معرفی کنیم. 

 •  Keyword Suggestion پیشنهاد دهنده ی کلمات کلیدی: همانطور که در بالا گفتیم کلمات کلیدی در جذب موتورهای جستجو نقش به سزایی دارند. شما میتوانید با استفاده از Keyword Suggestion کلمات کلیدی بهتر و جذاب تری را انتخاب کنید. 
 •  Google Rank Checkerچک کننده ی امتیاز شما در گوگل: موتور جستجوی گوگل با محاسباتی خاص و دقیق به وب سایت ها امتیاز میدهید, هر چه امتیاز سایت شما در گوگل بالاتر باشد ارزش سایت شما بالاتر است. معمولا چک کردن این امتیاز آسان نیست اما این ابزار در بیشتر سایت های مرتبط باTools SEO کار شما را آسان کرده و شما میتوانید به راحتی امتیاز خود را در گوگل چک کنید. 
 •  Link Popularity محبوبیت لینک: محبوییت لینک به شما نشان میدهید که در موتورهای جستجوی مختلف وقتی شما را جستجو میکنند چه تعداد نتیجه ظاهر میشود و جدیدن از این ابزار برای مقایسه کردن بین چند وب سایت استفاده می شود. 
 •  Search Engine Position وضعیت سایت شما در موتورهای جستجو: این ابزار هم تعداد نتایج جستجوی سایت شما را در موتورهای جستجوی بزرگ نمایش میدهد. 
 • در کل Web Site Optimization Tools یا ابزارهای بهینه سازی وب سایت که انواع مختلف و متنوعی دارند. 

البته یکی از خدماتی که دفتر برنامه نویسی بینا ارائه می دهد خدمات SEO می باشد که وب سایتهایی که توسط این شرکت طراحی و پیاده سازی شده اند دارای بهترین رتبه در موتورهای جستجوی بزرگ می باشند.

 

فقط کافیست به ما سفارش دهید . . .


برچسبها: seo برای وب سایت   seo سایت   ارزان سایت   ارزان وب سایت   بالا بردن رتبه   بالا بردن رتبه در گوگل   بروز رسانی وبسایت   بهینه سازی سایت   بهینه سازی قالب سایت   بهینه سازی محتوای سایت   پرتال سایت   پرتال فروشگاه   تحلیل سایت   خبرنامه آنلاین   درج مطلب در سایت   درج مطلب سایت   رتبه بالای سایت   رتبه سایت   سئو اصفهان   سئو سایت اصفهان   سات فروشگاه   سایت asp.net   سایت ارزان اصفهان   سایت اصفهان   سایت با asp   سایت با asp.net   سایت با aspو sql   سایت با پنل مدیریتی   سایت با قیمت مناسب   سایت برای فروشگاه   سایت پویا   سایت تجاری   سایت جذاب   سایت حرفه ای   سایت حرفه ای اصفهان   سایت خبری   سایت زیبا   سایت ساز   سایت سازی در اصفهان   سایت شرکت   سایت شرکت اصفهان   سایت فروشگاه   طراحی پرتال   طراحی سایت   طراحی سایت ارزان   طراحی سایت اصفهان   طراحی سایت شرکت   طراحی سایت شرکتی   طراحی سیستمهای خبری   طراحی فروشگاه   طراحی وب   طراحی وب سایت   طراحی وب سایت خبری در اصفهان   طراحی وب سایت در اصفهان   طراحی وبسایت   طراحی وبسایت responsive اصفهان   طراحی وبسایت با کنترل پنل پیشرفته   طراحی وبسایت پویا   طراحی وبسایت تجاری در اصفهان   طراحی وبسایت خبر نامه   طراحی وبسایت شرکت در اصفهان   طراحی وبسایت گرافیکی   طراحی وبسایت مدرسه   طراحی وبسایت واکنشگرا اسفهان   فروشگاه asp.net   فروشگاه اینترنتی   فروشگاه با پرداخت آنلاین   فروشگاه حرفه ای اینترنتی   فروشگاه ساز   نصب انجمن   وب سایت asp.net   وب سایت تجاری   وب سایت ریسپانسیو   وب سایت شما با رتبه بالا   وبسایت asp.net   وبسایت با پایگاه داده   وبسایت با پشتیبانی   وبسایت پویا   وبسایت خبری   وبسایت در اصفهان   وبسایت فروشگاهی   وبسایت واکنشگرا   
 

اطلاعات تماس

 • آدرس:اصفهان-خیابان ام کلثوم غربی - بعد خیابان تخم چی - بیست متر بعد از پیتزا ننه شب - کوچه تعمیر گاه سمار زغالی - پلاک 354 - درب مشکی - طبقه هفتم
 • آدرس ایمیل:najafzade@gmail.com
 • وب سایت:http://www.a00b.com/
 • تلفن ثابت:(+98)9131253620
 • تلفن همراه:09131253620