انجام پروژه های برنامه نویسی اصفهان

programming برنامه نویسی

انجام پروژه های برنامه نویسی در اصفهان

فعالیت حرفه ای ما از سال 1380 در زمینه انجام پروژه های برنامه نویسی آغاز شده است. انجام پروژه های برنامه نویسی اختصاصی یکی از تخصصهای ما می باشد. کافیست شما موضوع پروژه خود را به ما اعلام فرمائید. پس از بررسی و امکانسنجی در صورتی که پروژه شما قابل اجرا و پیاده سازی بود به شما اطلاع داده می شود. انجام پروژه های برنامه نویسی تحت ویندوز و تحت وب به همراه انواع پایگاه های داده یکی از تخصصهای اصلی ما می باشد. مفتخریم که تاکنون بیش از 150 مورد پروژه نرم افزاری را به صورت انفرادی و گروهی به انجام رسانیده ایم. 

دیدگاه ما در هنگام تحلیل اولیه ، آینده نگری می باشد. ما تمامی مواردی که در آینده نیز مشتری به آن نیازمند خواهد بود را در کنار پروژه به مشتری یادآوری می نماییم و در صورتی که مشتری محترم موافق باشد این موارد را نیز در پروژه مشتری لحاظ می نمائیم. 

Reporting System گزارش های مدیریتییکی از اصلی ترین مواردی که در طول مدت فعالیت موتجه شده ایم این است که مشتریان نیاز به گزارشهای مدیریتی برای مدیریت کسب و کار خود دارند که البته بیشتر مشتریان از این مساله آگاهی چندانی ندارند. بنابراین گروه ما این مساله را معمولا در طراحیهای خود مد نظر قرار می دهند. تهیه گزارشها معمولا نیاز به نشستها و جلسه های تخصصی با مدیران شرکتها دارد. بنابراین یکی از اصولی که در طراحی نرم افزار توسط ما در نظر گرفته می شود انجام مصاحبه با افرادی است که در شرکت سفارش دهنده فعالیت می نمایند و به نحوی با نرم افزار سفارش داده شده در ارتباط می باشند. این جلسه ها به ما در مورد نرم افزار آگاهی می دهد و باعث می شود که در جریان نیازهای واقعی مشتریان قرار گرفته و برای بهتر شدن نرم افزار ، راه کارهایی نیز در اختیار مشتری قرار دهیم. نیازهای نرم افزاری مشتری را بر اساس سخت افزارهای موجود در محل سفارش تهیه می نماییم. ضمنا نرم افزارهیا تولید شده حدالامکان به صورت کاربرپسند تولید می شوند و معمولا آموزشهای لازم نیز توسط کارشناسان ارائه می شود.

پشتیبانی

پشتیبانی از نرم افزارهای تولید شده به چند صورت انجام می شود:

 • - به صورت ارتباط اینترنتی و اتصال به کامپیوتر مشتری
 • - از طریق تلفنی و ارائه راهنمایی و راهکار به مشتری
 • - در نهایت اگر مشکل برطرف نشد ، طبق قرار داد پشتیبانی یک نفر از کارشناسان شرکت برای حل مشکل به محل مراجعه خواهد نمود

معمولا در بیشتر موارد اشکالات نرم افزارهای تولید شده توسط ارتباط اینترنتی (Remote Connection) برطرف می گردد. ارائه آموزشهای کاربری نیز معمولا از این طریق انجام پذیر می باشد. البته برای هر نرم افزار تولید شده یک کاتالوگ آموزشی نیز تهیه و به مشتریان محترم ارائه می شود که برای کاربران نرم افزار بسیار مفید می باشد.

 

ابزارهای برنامه نویسی

ابزارها و زبانهای مورد استفاده در برنامه نویسی  

برای انجام پروژه های برنامه نویسی معمولا از ابزار مختلفی استفاده می شود. برخی از مهمترین آنها به شرح ذیل می باشد: 

 • - مجموعه ویژوال استدیو (شامل محیط برنامه نویسی سی شارپ C# ، محیط برنامه نویسی VB.NET ، محیط برنامه نویس C++ و . . .)
 • - نرم افزارهای قدرتمند پایگاه داده SQL Server و Oracle
 • - برنامه اکسس (Microsoft Access) که دارای محیط کار با پایگاه داده و برنامه نویسی به زبان VBA می باشد
 • - . . .

لیست برخی از پروژه های انجام شده به شرح ذیل می باشد:

 1. سیستم آنلاین تحت وب و چند کاربره مدیریت حقوق و دستمزد پرسنل شرکت ماینا (هایپر مارکت های زنجیره ای)
 2. سیستم تحت شبکه و چند کاربره مدیریت بازرگانی و خرید ، تدارکات ، مدیریت اقلام و داراییهای پروژه های در دست اجرا (جهاد نصر اصفهان - شرکت نصیر عمران اصفهان)
 3. سیستم تحت شبکه و چند کاربره مدیریت فایلها و مستندات (شرکت داروسازی فارابی)
 4. سیستم تحت وب و آنلاین مدیریت بیمه تکمیلی ، چند کاربره
 5. سیستم مکمل برنامه مغایرت چکهای سیستم حسابداری (درخواست کننده شرکت گلبن نمایندگی فعال بیمه آسیا)
 6. سیستم گزارشگیری از برنامه صدور بیمه نامه (درخواست کننده شرکت گلبن نمایندگی فعال بیمه آسیا)
 7. سیستم ثبت سوابق چکها (درخواست کننده شرکت گلبن نمایندگی فعال بیمه آسیا)
 8. سیستم آزمایش پسته (درخواست کننده آزمایشگاه پسته رفسنجان)
 9. سیستم مدیریت کتابخانه (دانشگاه علامه جعفری رفسنجان)
 10. برنامه انباداری تحت وب (شرکت صنعتی در مشهد)
 11. برنامه نامه نگاری اداری (نهضت سواد آموزی سراوان)
 12. برنامه مکمل انبارداری جهت گزارشهای پیچیده مالی  و انبارداری (گزارشهایی که در برنامه همکاران سیستم وجود ندارد. شرکت درخواست دهنده صنایع فولاد یاسوج)
 13. برنامه گزارشگیری و مدیریت صدور بلیط قطار (برنامه مکمل - درخواست کننده مدیریت نمایندگی)
 14. برنامه حرفه ای کتابخانه به زبان سی شارپ (دبیرستان ها و هنرستان های اصفهان) و چندین پروژه تحت وب و تحت ویندوز دیگر . . .

فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمائید . . .


برچسبها: c sharp programming   CShap SQL   csharp programming   آموزش برنامه نویسی   انجام پروژه سی شارپ   برنامه با سی شارپ   برنامه به زبان سی شارپ   برنامه سی شارپ   برنامه نویسی   برنامه نویسی C Sharp   برنامه نویسی sql   برنامه نویسی اصفهان   برنامه نویسی ساختمان داده ها   برنامه نویسی سی شارپ   برنامه نویسی شئ گرا   برنامه نویسی ویژوال بیسیک   برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت   برنامه کاربردی   پروژه برنامه نویسی   پروژه برنامه نویسی پایگاه داده   پروژه پایکاه داده   پروژه سی شارپ   پروژه ویژوال بیسیک   تبدیل اکسس به sql   تبدیل اکسس به سی شارپ   تبدیل اکسل به sql   تبدیل اکسل به سی شارپ   تبدیل برنامه تحت داس به تحت ویندوز   تبدیل برنامه داس به ویندوز   تبدیل پروژه تحت داس   تبدیل داس به ویندوز   دانلود برنامه سی شارپ   سرس کد برنامه سی شارپ   سی شارپ و SQL   ویژوال بیسیک دات نت   
 

اطلاعات تماس

 • آدرس:اصفهان-خیابان ام کلثوم غربی - بعد خیابان تخم چی - بیست متر بعد از پیتزا ننه شب - کوچه تعمیر گاه سمار زغالی - پلاک 354 - درب مشکی - طبقه هفتم
 • آدرس ایمیل:najafzade@gmail.com
 • وب سایت:http://www.a00b.com/
 • تلفن ثابت:(+98)9131253620
 • تلفن همراه:09131253620