آموزش sql در 6 جلسه

آموزش SQL Server صفر تا صد در 6 جلسه

توسط admin | گروه SQL Server | 1398/08/06

نظرات 0

 Microsoft SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای است که برای اجرا بر روی پلتفرم های مختلف از لپ تاپ ها گرفته تا سرویس دهنده های بسیار بزرگ با چندین پردازنده توسط شرکت مایروسافت طراحی و ساخته شده است.
از SQLServer بیشتر به عنوان سیستم های پایه ای برای مدیریتی داده ها و اطلاعات در وب سایت ها و سیستم های مدیریت محتوای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و قابلیت کار کردن همزمان با هزاران کاربر را دارا می باشد.
SQLServer دارای یک سری ابزارهای مناسب می باشد که به شما در کنترل پایگاههای داده و امور برنامه نویسی کمک بسیاری می کنند. این در حالی است که SQLServer از دیگر سیستم های مدیریت پایگاه داده رومیزی مثل مایکروسافت اکسس بسیار قدرتمند تر و مقیاس پذیر تر میباشد. این موضوع را تنها کسانی که قبلاً از سیستم اکسس برای مدیریت داده ها و اطلاعات در نرم افزارها و وب سایت های خود استفاده کردند درک می کنند چرا که آنها با خطاهای بسیار اکسس در موارد افزایش کاربران آشنا هستند.

در لینکهای زیر می توانید فایلهای Power Point در زمینه آموزش صفر تا صد SQL Server را بیابید:

1- آموزش SQL Server بخش اول آشنایی با SL Server

2- آموزش SQL Server بخش دوم ساخت و مدیریت پایگاه داده 

3 تا 5- بخشهای 3 تا 5 SQL Server

 

 

 

 

0 نظر

نظر محترم شما در مورد مقاله های وب سایت برنامه نویسی و پایگاه داده

نظرات محترم شما در خدمات رسانی بهتر ما را یاری می نمایند. لطفا اگر مایل بودید یک نظر ما را مهمان فرمائید. آدرس ایمیل و وب سایت شما نمایش داده نخواهد شد.

حرف 500 حداکثر