برنامه کتابخانه تحت ویندوز به زبان سی شارپ و پایگاه داده اس کیو ال سرور

کتابخانه فرم ورود به سیستم

برنامه کتابخانه 

 از برنامه کتابخانه برای مدیریت کتابها در هر نوع کتابخانه استفاده می شود. این برنامه کتابخانه دارای قابلیت ذخیره و بازیابی تعداد نامحدود کتاب را داراست. از این برنامه نیز می توان به صورت تحت شبکه نیز استفاده نمود. از قابلیتهای بارز برنامه کتابخانه ، راحتی کار با آن است. این برنامه به صورت کاملا کاربر پسند ایجاد شده است.

لطفا جهت دریافت قیمت و خرید کلیک فرمائید . . .

 از این برنامه می توان در دانشگاه ها ، کتابخانه های بزرگ و متوسط ، اداره ها و شرکتهایی که دارای کتابخانه های نسبتا بزرگ هستند ، مدارس و دبیرستانها و . . . استفاده نمود. 

ضمنا به هیچ وجه نگران ورود اطلاعات کتابها ، ساماندهی کتابخانه ، بارکد گذاری و گروه بندی کتابها نباشید. تمامی این خدمات را خود ما برای شما انجام می دهیم. لطفا کلیک فرمائید . . .  


 

برنامه کتابخانه تحت ویندوز

لطفا جهت مشاهده عکس در ابعاد بزرگتر بر روی آن کلیک فرمائید

بررسی امکانات موجود در برنامه کتابخانه:

قبلیتهای برنامه کتابخانه تحت ویندوز به شرح ذیل می باشد

1- قابلیت ورود به سیستم به صورت کاربر میهمان (که در اینصورت کاربر میهمان فقط می تواند به جستجوی کتابها و مشاهده لیست کتابها بپردازد) (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

2- قابلیت ورود به سیستم به صورت کاربر تعریف شده در برنامه (در اینصورت کابر به اندازه سطح دسترسی داده شده ، می تواند از برنامه کتابخانه استفاده نماید. معمولا مدیر اصلی با همان کاربر admin دارای سطح دسترسی کامل می باشد و می تواند تمامی عملیات موجود در برنامه کتابخانه را انجام دهد.)

3- فرم اصلی برنامه کتابخانه (این فرم از سه بخش تشکیل شده است) (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)


4- بررسی منوی پرونده در سیستم کتابخانه 


4-1- زیر منوی مدیریت کتابها

4-1-1- ثبت کتاب جدید (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

4-1-2- ثبت تحویل کتاب به اعضای کتابخانه (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

4-1-3- ثبت بازکشت کتاب (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

4-1-4- رزرو کتاب (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

4-1-5- تعریف کتابهای غیر قابل خروج از کتابخانه (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)


4-2- زیر منوی مدیریت اعضا  

4-2-1- ثبت نام اعضای کتابخانه (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

4-2-2- صدور کارت عضویت (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

4-2-3- تمدید و لغو عضویت (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

4-2-4- ثبت بدهی و غرامت اعضای کتابخانه (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

4-2-5- ثبت پرداختهای اعضای کتابخانه (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

4-2-6- تسویه حساب با اعضای کتابخانه (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

4-2-7- انتقال گروهی اعضا: در این بخش اعضا به صورت گروهی از یک مقطع یا رشته به مقطع یا رشته دیگر منتقل می شوند. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)


4-3- خروج : برای خروج از برنامه کتابخانه از این بخش استفاده می شود.


5- بررسی منوی جستجوی پیشرفته در برنامه کتابخانه

5-1- جستجوی پیشرفته کتابها: در این بخش از تمامی فیلدهای مرتبط با کتابها می توان جستجوی ترکیبی و یا تفکیکی انجام داد. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

5-2- جستجوی پیشرفته اعضای کتابخانه : در این بخش می توان از تمامی فیلدها مرتبط با کتاب جستجوی ترکیبی و تفکیکی انجام داد. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)


6- بررسی منوی تنظیمات امنیتی در برنامه کتابخانه 

6-1- ویرایش مشخصات کاربری: از این فرم ، کاربر جاری که به برنامه وارد شده است می تواند مشخصات کاربری خود را ویرایش نماید. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

6-2- زیر منوی امور کاربران  (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

6-2-1- مجوز دسترسی کاربران: توسط این فرم به کاربران سیستم کتابخانه سطح دسترسی های لازم داده می شود. تمامی اشیاء مورد نیاز در سیستم کتابخانه ، در این فرم قابل دسترسی می باشند. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

6-2-2- ویرایش مشخصات کاربران سیستم (منظور اپراتورهای برنامه کتابخانه می باشد) (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

6-3- زیر منوی حذف کلی رکوردها: از این بخش برای حذف کلی رکوردها یک جدول استفاده می شود. برای حذف کلی رکوردها ، علاوه بر سطح دسترسی ، بایستی نام کاربری و کلیمه عبور را نیز مجددا در هنگام حذف وارد نمود. (توسط خود برنامه ، از کاربر درخواست می شود) (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)


7- بررسی منوی تغییرات سیستمی در برنامه کتابخانه 

7-1- ثبت موضوع های کتاب (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

7-2- تنظیم تعداد مجاز تحویل کتاب : منظور حداکثر تعداد کتابهایی است که هر کاربر می تواند آنها را تحویل بگیرد. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

7-3- ثبت رشته های تحصیلی (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

7-4- ثبت مقطع های تحصیلی (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

7-5- زیر منوی مدیریت پایگاه داده (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)


7-5-1- بروز رسانی پایگاه داده : از این بخش بهتر است هر یک یا دوماه یک بار برای رفع ایرادهای ممکن در کاراکترهای فارسی استفاده شود تا نتایج جستجو کاملتر نمایش داده شوند.  (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

7-5-2- تهیه نسخه پشتیبان : از این بخش برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده می شود. لیست Server های موجود به کاربر نمایش داده می شود. انواع روشهای دسترسی به پایگاه داده نیز در این فرم قابل مشاهده می باشند. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

7-5-3- تنظیم پشتیبان گیری اتوماتیک : از این امکان برای تهیه نسخه پشتیبان به صورت اتوکاتیک در هنگام خروج از برنامه استفاده می شود. برای این منظور بایستی مسیر نگهداری فایل پشتیبان ثبت شده باشد. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)


7-6- ورود اطلاعات اعضا از اکسل : این بخش به صورت ویزاردی و چند مرحله ای می باشد که اطلاعات وارد شده در طی چند مرحله وارد پایگاه داده می شوند. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

7-7- ورود اطلاعات کتابها از اکسل : این بخش به صورت ویزاردی و چند مرحله ای می باشد که اطلاعات وارد شده در طی چند مرحله وارد پایگاه داده می شوند. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

7-8- تنظیم جعبه ابزار: برای تنظیم محل نمایش جعبه ابزار (در یکی از سمتهای بالا ، پایین ، چپ و یا راست) و تنظیم اینکه آیا جعبه ابزار نمایش داده شود یا خیر و تنظیم اینکه چه دکمه هایی بر روی جعبه ابزار قابل نمایش باشند از این فرم استفاده می شود. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)


8- بررسی منوی گزارش ها در برنامه کتابخانه 

8-1- گزارش کتابها : برای مشاهده گزارش در فرم اولیه ابتدا رکوردهای مورد نظر فیلتر می شوند و سپس نتیجه در برنامه گزارشساز نمایش داده می شود که می توان از آن خروجیهای بیسیار متوعی در قالبهای مختلف گرفت. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

8-2- گزارش اعضای کتابخانه : برای مشاهده گزارش در فرم اولیه ابتدا رکوردهای مورد نظر فیلتر می شوند و سپس نتیجه در برنامه گزارشساز نمایش داده می شود که می توان از آن خروجیهای بیسیار متوعی در قالبهای مختلف گرفت. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

8-3- گزارش تحویل کتاب

8-4- گزارش تاخیر در تحویل 

8-5- زیر منوی نمودارها

8-5-1- نمودار تحویل کتابها بر اساس موضوع 

8-5-2- نمودار تحویل کتابها بر اساس رشته  

8-5-3- نمودار دیرکرد کتابها بر اساس رشته 

8-6- فرم تولید بارکد کتابها به صورت گروهی و کلی (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

8-7- فرم تولید بارکد تکی : در این نوع از گزارش کدهای کتاب به صورت انتخابی وارد شده و سپس بارکد مربوط به کدهای مورد نظر تولید می شود. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

8-9- گزارش رخدادهای برنامه کتابخانه (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

9-8- گزارشهای دیگر به درخواست خود شما قابل ایجاد و  اضافه شدن می باشند . . .


9- بررسی منوی ابزار کمکی در برنامه کتابخانه 

9-1- در مورد سیستم : این فرم اطلاعاتی در مورد نسخه جاری برنامه کتابخانه در اختیار کاربر قرار می دهد. (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

9-2- مشاهده سریع وضعیت: از این قابلیت برای دستیابی به یک سری اطلاعات کلی از برنامه کتابخانه استفاده می شود. اطلاعات شامل اطلاعات کتابها ، اطلاعات اعضا ، اطلاعات اپراتورها ، اطلاعات گروه ها و رخدادهای برنامه می باشد.  (مشاهده جزئیات بیشتر . . .) 

9-3- تنظیم عکس پشت زمینه (مشاهده جزئیات بیشتر . . .)

 


لینک دانلود فایل جزئیات کتابخانه در قالب PDF

لینک دانلود فایل جزئیات کتابخانه به صورت WORD


 

تکنولوژی و ابزارهای مورد استفاده:
1- زبان برنامه نویسی سی شارپ
2- پایگاه داده قدرتمند SQL Server
3- تکنولوژی LINQ
4- استفاده از Stimulsoft Report برای تولید گزارش ها
 

لطفا جهت دریافت قیمت و خرید کلیک فرمائید . . .


برچسبها: برنامه مدیریت کتابهای کتابخانه   برنامه کتابخانه اداره ها   برنامه کتابخانه با بارکد خوان   برنامه کتابخانه حرفه ای تحت ویندوز با پشتیانی   برنامه کتابخانه دانشگاه ها   برنامه کتابخانه دبستان   برنامه کتابخانه دبیرستان   برنامه کتابخانه شرکتی   برنامه کتابخانه هنرستان   دانلود برنامه حرفه ای کتابخانه   دانلود برنامه مدیریت کتابخانه برای کامپیوتر   دانلود برنامه مدیریت کتابخانه مدرسه   دانلود برنامه کتابخانه   دانلود برنامه کتابخانه اداره ها   دانلود برنامه کتابخانه حرفه ای   دانلود برنامه کتابخانه دانشگاه ها   دانلود برنامه کتابخانه دبستان   دانلود برنامه کتابخانه دبیرستان   دانلود برنامه کتابخانه مجانی   دانلود برنامه کتابخانه هنرستان   دانلود برنامه کتابداری برای مدرسه   دانلود برنامه کتابداری مدرسه با آموزش   دانلود سیستم کتابخانه   دانلود سیستم کتابخانه برای کامپیوتر   دانلود نرم افزار مدیریت کتابخانه مدرسه   دانلود نرم افزار کتابخانه   دانلود نرم افزار کتابخانه برای کامپیوتر   دانلود نرم افزار کتابداری   سیستم مدیریت کتابخانه   سیستم کتابخانه مجازی   مدیریت کتابخانه   نرم افزار کتابخانه   نرم افزار کتابخانه پیشرفته با بارکد   کتابخانه با بارکد   
 

اطلاعات تماس

  • آدرس:اصفهان-خیابان ام کلثوم غربی - بعد خیابان تخم چی - بیست متر بعد از پیتزا ننه شب - کوچه تعمیر گاه سمار زغالی - پلاک 354 - درب مشکی - طبقه هفتم
  • آدرس ایمیل:najafzade@gmail.com
  • وب سایت:http://www.a00b.com/
  • تلفن ثابت:(+98)9131253620
  • تلفن همراه:09131253620