دانلود پروژه کارآفرینی شرکت سخت افزاری


مشاهده سایر دانلود پروژه های کارآفرینی طرح های توجیهی در قالب فایل word>>>>>

دانلود پروژه کارآفرینی شرکت سخت افزاری

HyperLink
قیمت: 30000 ریال - سه هزار تومان
گروه: دانلود پروژه های کارآفرینی طرح های توجیهی در قالب فایل word

 طرح کارآفرینی شرکت سخت افزاری


 فهرست مطالب

عنوان                صفحه
فصـــل اول 3
مقدمه 3
چـــــشم انـــداز: : 5
مـــأمـــوریــت: 7
اهــــــداف: 8
   استـــراتـــژی: 10
بــرنــامــه: 12
فصـــل دوم 13
تحلیل صنعت 13
ابــر رایــانه : 14
لیست نمایندگی ها: 17
سلیقه ایرانی ها برای خرید کامپیوتر بهتر از خارجی ها است. 18
فصـــل سوم 47
شرح فعالیّت کارآفرینانه 47
فصـــل چهارم 50
بخش تولید 50
فصـــل پــنجم 54
بازاریابی 54
محصـول یا خدمـات : 54
تـرفــیع : 56
سـیسـتـم تــوزیع: 57
فصـــل ششم 60
سازماندهی 60
فصـــل هفتم 64
ارزیابی ریسک 64
 

فصـــل اول
مقدمه
 

  مـــأمـــوریــت: 
با توجه به پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی آموزشی و استفاده بیشتر مردم از رایانه در ابعاد گسترده شغلی و ارتباطی و همچنین نیاز جامعه به این صنعت فراگیر در جهت تسهیل کارها از طریق رایانه اقدام به تأسیس شرکتی که قادر باشد خدمات تخصّصی و ارزان قیمت را با خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه نماید که رضایتمندی آنها را فراهم سازد. که این خدمات تخصّصی و ارزان قیمت بتواند موجبات توسعه وجلب مشتری بیشتر رافراهم کرده ودیگر رقبا را پشت سر بگذارد.تا علاوه بر موفقیّت چشم گیر در بازار کار درآمد هر یک از شرکا بیشتر شده و بر همکاری بیشتر خود بیفزایند ، که این همکاری بر اساس آیه شریفه:       
   ( تـــعاونــوا عــلی الــــبّر و الـــتقـــوی )                             
 باعث گشایش در کارها شده و رضایت خداوند و مردم را به دنبال داشته باشد.  
      
   اهــــــداف: 
 رمز موفقیّت این شرکت آن است که با عمل کردن چشم اندازها و مأموریتهای از پیش تعیین شده و توجه به تجارب موفقیّت و یا شکست سایر شرکتهای کامپیوتری بتواند به عنوان یک شرکت موفق مطرح شده و تعداد زیادی از مشتریان را به خود جلب نماید که به دنبال دستیابی به این ارزش فروش بیشتر و ارائه خدمات بهتر و ارزانتر و در نتیجه سود بیشتر عاید و و اصل خواهد شد. در این صورت به مدیر، مسئول خرید و فروش  و کارشناسان فنی، حقوق و مزایای بیشتری پرداخت خواهد شد. کارآیی افراد بیشتر و بیشتر شده و در موارد متعدّد به پاس تشکّر از زحمات کارکنان ساعی آنان را به دوره های آموزشی تخصّصی که توسط شرکتهای بزرگ داخلی و خارجی برگزار می گردد با پرداخت هزینه های مأموریت اعزام نمائیم. با توجه به خدمات بهینه و ارزان قیمت و به دنبال آن استقبال زیاد مردم لازم است پس از طی چند ماه از تأسیس شرکت سقبه یا سقبات دیگری جهت رفاه حال مشتریان و ایجاد اشتغال و همچنین توسعه شرکت در مناطق مخلف شهر یا شهرستانهای همجوار ایجاد گردد تا هم تولید و خدمات رسانی بیشتر شود و هم امیدواری سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این رشته بیشتر شود لازم به ذکر است که توسعه این شرکت ایفاگر افراد بیشتر سبب تقسیم کار مناسب بین افراد متخصّص و با تجربه گردد.  

¬¬¬¬¬¬¬   استـــراتـــژی:
با توجه به اهداف شرکت که همان ارائه خدمات تخصّصی به عموم همشهریان    می باشد شرکت ابتدا در یک شعبه و با حضور افراد کاردان و متخصّص راه اندازی می شود و مهمترین هدف خود را در جلب رضایت مشتریان و ارائه خدماتی ارزان متجلّی می کند که دستیابی به این  اهداف تنها در سایه داشتن برخوردی خوب و سالم با مشتریان و مراجعه کنندگان خواهد بود. ارائه کالا و خدمات توسط شرکت با قیمتی ارزان و کیفیتی بسیار بالا که همگی آنها به روز بوده و در کمترین زمان ممکن توسط متخصٌصان کارآزموده و خوش برخورد و متناسب با تکنولوژی روز دنیا می باشد خود می تواند باعث کسب شهرت گردد، مشتریان بیشتری را به سمت شرکت سوق دهد. همچنین شرکت برای جلب اطمینان مشتریان ارائه خدمات    پس از فروش را امری لازم و واجب می داند.                                             
                               
 با فزایش تعداد مراجعه کددگان و پس از گذشت حدود یکسال و معرفی شرکت به عموم مردم در شهرستان و شهرستانهای همجوار و در دست داشتن نبض بازار کار، شرکت اقدام به تأسیس شعبه دوم در نقطه ای دیگر از شهر و با همان نام می نماید که فعالیّتهای آن توسط شعبه اول کنترل می شود.                                        
 

    بــرنــامــه:
دستیابی به اهداف و چشم اندازها عملی نخواهد شد، مگر در سایه داشتن برنامه ای منسجم و مدوّن که توسط مدیری کاردان طراحی شده و به اجرا درآید. برنامه ای که بنده برای شرکت خود تدوین خواهم نمود، در آن بودجه و هزینه لازم جهت   راه اندازی خرید تجهیزات اداری لازم حقوق کارکنان و تبلیغات پیش بینی خواهد شد همچنین با برآورد هزینه ها مدت زمانی جهت به ثمر رسیدن کار و بازگشت سرمایه سود حاصل از ان در نظر گرفته خواهد شد. در برنامه تدوینی مذکور شرح حقوق و مزایای کلیه اشخاص که به نحوی با شرکت در ارتباط هستند کاملاً مشخص خواهد شد تا هر کس به طور مطلوب وظایف خود را بشناسد و نسبت به انجام آن تمام سعی و اهتمام خود را به کار گیرد زیرا تنها داشتن برنامه ای خوب و قوی بدون وجود نظم و انضباط کاری و همچنین عدم وجود نظارت اجرایی      نمی تواند ما را در دستیابی به اهداف و چشم  اندازهایمان  یاری نماید.   

فصـــل سوم
شرح فعالیّت کارآفرینانه
 
فعالیّت کارآفرینانه به تولید محصولات و کالا یا ارائه خدمات منجر می شود.  یافتن کاری متناسب با رشته و مهارتهای آموخته شده در کارهای اخیر و ارائه خدماتی بهتر و ارزنده تر به جامعه می باشد، همچنین کسب درآمد و بدست آوردن موقعیّتی در خور، شأن و منزلت یک فرد تحصیل کرده و مفید از جمله دلایل   روی آوردن این حرفه است. با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی و نیاز جامعه به خدمات هر چه بیشتر رایانه ای و ایجاد سیستم های کامپیوتری پیشرفته،         لزوم ایجاد حرفه ی این چنینی را موجب می گردد.                                      
  تهیّه سخت افزارهای کامپیوتر از طریق ارتباط با شرکتهای بزرگ داخلی و خارجی و عرضه آن بین شرکتهای کوچکتر کامپیوتری، ادارات، سازمانها و اُرگانهای آموزشی از جمله رسالت کارآفرینی می باشد.            
 

برچسبها:

مشاهده سایر دانلود پروژه های کارآفرینی طرح های توجیهی در قالب فایل word>>>>>
HyperLink