آیا وب سایت شما در معرض خطر اسپم شدن است

رتبه بندی در موتورهای جستجوگر بخش سوم

توسط admin | گروه SEO | 1396/07/17

نظرات 0

 پرچم های قرمز: دراینجا چگونگی تشخیص دادن یک بهینه سازی موتور جستجوی بی اعتبار مشخص شده است.

1- هر تکنیک spamming . ارائه خودکار در موتورهای جستجو شما را درلیست سیاه قرار میدهد.

2- به ثبت های ترافیک شما نیازی ندارد. این عدم صلاحیت فنی را نشان میدهد.

3- در مورد وب سایتهای رقابت کننده تان نمی پرسد. فقدان برنامه ریزی راهبردی.

4- به طور دستی برای موتورهای جستجوی اصلی یا دایرکتوریها ارائه نمیگردد. ارائه خودکار در موتورهای جستجو شما را در لیست سیاه قرارمیدهد.

5- به جای عبارات کلمه کلیدی درجستجوی کلمات کلیدی میباشد.

6- با افراد فروشتان مشورت نمی کند.

7- به شما اطلاع نمیدهد که بهینه سازی در جریان مورد نیاز میباشد و نشان میدهد که بهینه سازی یک معامله تمام شده است. 

چه مقدار جهت بهینه سازی پرداخت میگردد؟ یک بودجه میانگین درسال :
1- سایت تجارتی کوچک$1,500- $10,000 
2- سایت تجارتی بزرگ $20,000- $60,000 
3- سایت خیلی بزرگ(از قبیل Dell با هزاران تولید) $60,000-$200,000 .
 
راه های ارتقاء رتبه در گوگل
 
آیا واقعا نیاز دارم که یک شرکت بهینه سازی موتور جستجو را کرایه نمایم؟ : اگر شرکت شما بتواند برای کسی به عنوان یک شغل quarter-time وظیفه بهینه سازی موتور جستجو را تعیین بکند , (آن در حدود یک چهارم کار کلی او را هفته به هفته در بر میگیرد. ) که مهارتهای HTML میانه رو دارد. ازاینرو شما میتواند این را داخلی نگه دارید. این بهترین راه حل میباشد. شما و کارمندانتان بیشترین نقش را در موفقیت شرکتتان دارید. کتاب ما را در مورد بهینه سازی موتور جستجو خریداری کنید. سایت زیر را مشاهده کنید. ببینید: 
www.creativeconsultantsGroup .com/seo  . اگر کسی را ندارید که بتواند بهینه سازی موتور جستجو را انجام دهد اراینرو شما مجبورید که یک سرویس بهینه سازی موتور جستجو را کرایه کنید.مطمئن شوید که شرکتی را پیدا میکنید که منافع شما را به نمایش خواهد گذاشت. چندین مسئله به وجود می آید :
1- بسیاری از شرکتهای بهینه سازی موتور جستجو به طور اصولی چند نفری هستند کهHTML را میشناسند , اما آنها فروشنده نیستند و کلمات کلیدی را درک نمیکنند که چگونه یک سهم فروش حرفه ای را بنویسند و چگونه راهبردهای تبلیغاتی را توسعه دهند و غیره.
2- شما با افراد مهم ملاقات خواهید کرد که میگویند کار خواهند کرد. هرچند, کار معمولاً برای کارمندان کم مزد ,کارگران پاره وقت و کارورزهای بی مواجب تعیین میشود. آن حتی ممکن است خارج از هندوستان باشد. کارگران با پروژه های چند گانه به منجلاب می افتند(20 تا 30 پروژه در ماه ) علیرغم اطمینان ها , شرکت شما به طور بدی اداره میگردد. جهت اجتناب کردن از این مسئله , به طور خصوصی با شخصی ملاقات کنید که در واقع کار بهینه سازی موتور جستجو را انجام میدهد. ازاو بپرسید که چند پروژه را او اداره میکند . اگر اداره کردن او خوب باشد استخدام کردن او را به عنوان فرد SEO داخلی در نظر بگیرید.
3- تدادی از شرکتهای بهینه سازی موتور جستجو به طور اصولی شرکتهای فروشی هستند که وارد  زمینه بهینه سازی موتور جستجو میشوند. فروش سنتی تا حدودی به علت بهینه سازی موتور جستجو و فروش فنی یک مشکل جدی است. بهینه سازی موتور جستجو میتواند نسبتاً فنی باشد. هرچند فروشنده به طور کلی ایده ای در مورد موضوعات فنی در بیهنه سازی موتور جستجو ندارند. اگر سایت شما از جاوا , پایگاه داده ها ونرم افزار پرداخت معامله  , ssi و غیره استفاده کند , فروشنده نمیتواند با این کار کند و آنها اشتباهات جدی میکنند فردی که کار بهینه سازی موتور جستجوی شما را انجام میدهد باید در زمینه HTML صلاحیت داشته باشد.
4- پایه فنی بهینه سازی موتور جستجو فوق العاده پیچیده است.موتورهای جستجو بر مبنای لوگاریتم ها و فن آوریهای اطلاعات گروهی میباشند. ادامه دهید و به لیستهای گفتگوی همزمان روی اینترنت با بهینه سازی مهم نگاه کنید و در جستجوی لوگاریتم ها باشید. شما خواهید دید که از 600000بحث,شاید دو یا سه بحث کوتاه در مورد لوگاریتم ها وجود داشته باشد. اکثریت وسیعی از کارکنان بهینه سازی موتور جستجو ایده ای ندارند که حتی لوگاریتم ها وجود داشته باشند. و کمتر با بهینه سازی موتور جستجو ارتباط دارند . زمانیکه شما کرایه کردن یک شرکت بهینه سازی موتور جستجو را در نظر میگیرید از آنها بپرسید که لوگاریتم ها را برای شما توضیح دهند و ببینید چه اتفاقی افتاده است.همچنین نظریه شبکه ای وجود دارد که زمینه ریاضی و فیزیک انتزاعی میباشد. وب ر اساس نظریه شبکه است. با این وجود مجدداً, اکثریت زیادی از شرکت های بهینه سازی موتور جستجو هرگز در این مورد چیزی نشنیده اند. من اینرا شخصاً میدانم, زیرا من با بسیاری از کارکنان بهینه سازی موتور جستجو , مدیران بهینه سازی موتور جستجو و رئیس شرکت های بهینه سازی موتور جستجو صحبت کرده ام. ما به عنوان بخش اصلی تجارتمان بهینه سازی موتور جستجو را انجام نمیدهیم. ما برای شرکتها خدمات تجارت الکترونیک را ایجاد میکنیم و مدیریت میکنیم. جهت بالابردن درآمد های تجارت الکترونیک , ما برای مشتریانمان بهینه سازی موتور جستجو را انجام میدهیم. به این علت است که ما در این مورد اطلاع داریم و مهچنین ما به آشکارشدن روشهای داخلی بهینه سازی موتور جستجو در کتابمان اهمیت نمیدهیم. جهت اطلاعات بیشتر سایت اینترنتی زیر را مشاهده کنید: www.creativeConsultantsGroup .com/seo . این کتاب تنها $19.95 است.
نتیجه گیریها: آیا این عمل موثر میباشد؟ من برای 20 سایت پروژه های بهینه سازی موتور جستجو را مدیریت کردهام که برای راه اندازی های 200 میلیون دلاری از سایتهای خیلی کوچک تا سایتهای شرکتی بزرگ تغییر حدود دارد. در اینجا آنچیزی که من آموخته ام وجود دارد.
1- اگر مفاهیم اصلی سایت مبهم باشد , بهینه سازی موتور جستجو با شکست مواجه میشود. اگر افراد ندانند که شرکت چه چیزی را ارائه میدهد آنها نمیتوانند آن را پیدا کنند . این یک مسئله برای محصولات یا خدمات جدید است. به طور مثال ایده بهینه سازی موتور جستجو به عنوان یک سرویس در حدود 3 یا 4 سال بوده است, با این وجود در اوایل سال 2004, بسیاری از افراد کاملاً فنی در silicon valley هنوز نمیدانند که بهینه سازی موتور جستجو چیست.
2- اگر شرکت در یک موقعیت فروشی است که در حال افت کردن است بهینه سازی موتور جستجو با شکست مواجه میشود. من برای یک شرکت که خدمات اجاره ماشین را انجام میدهد بهینه سازی موتور جستجو را انجام داده ام. شرکت برای مدت بیست سال در زمینه تجارت فعالیت داشته است. هرچند تا سال 2002, بازار اجاره ماشین به طور وسیعی به پایان رسیده است. زیرا شرکتهای ماشین سرمایه گذاری با بهره صفر را ارائه میکنند .
3- اگر سایت شما صد ها محصول را پیشنهاد کند , ایستادن در مقابل رقابت کندگان متمرکزتر جزء تر ممکن است امر مشکلی باشد. یک راهبرد احتمالی ایجاد کردن یک سری از سایتهای کوچکتر برای گروههای مختلت محصولات است( به عبارت دیگر , شرکتهای فرعی)
4- اگر یک سایت به طور کاملی بر روی سرویس یا محصول تمرکز نماید بهینه سازی موتور جستجو موفق میباشد. و نسبتاً چند رقابت کننده وجود دارد و محصول منحصر به فرد است. و برای چندین مشتری این به طور خیلی خوبی موثر بوده است.
5- یکی از مشتریان ما شرکت کوچکی با یک محصول 65000دلاری است. آنها 30000 دلار تبلیغات چاپی در مجلات تجارتی را مورد امتحان قرار دادند و پاسخ صفر را به دست آوردند. ما بهینه سازی موتور جستجو را انجام دادیم و در عرض 60 روز اول 12 سرب قوی را تولید کردیم.
6- مشتری دیگری کفش های ویژه ای را دروب به فروش میرساند . او بزرگترین توزیع کننده در ایالات متحده آمریکا جهت فروشش به صورت درون خطی و برون خطی میباشد. اکثر فروشش به طور درون خطی میباشد. بهینه سازی موتور جستجو برای او کار میکند زیرا او 7 مارک معروف دارد. ما برای هر مارک معروفی راهبردهای بهینه سازی موتور جستجو را ایجاد میکنیمو در اکثر موارد , او پیش تولید کننده به خاطر آن مارک نامساوی با یک رتبه بندی شده است. آیا میتواند یک عیب کلی وجود داشته باشد؟ : اعضای انجمن ملی معاملات ملکی از نامی استفاده میکنند که سخت میتوان آنرا به خاطر آورد. آیا آن realtor است یا realty؟( دارایی غیر منقول) آیا آن سانفرانسیسکو است یا SF ؟ آیا آن انجمن است یا سازمان؟ آنها از org  استفاده میکنند نه از com. سایت تنها از گرافیک استفاده میکند . 
منابع : به روز در آوری شده در ژوئن 2004, - این گزارش رسمی کاملاً بازبینی و بسط داده شده است. آن در حال حاضر یک کتاب با جلد کاغذی است. آن شامل جزئیات بیشتری است 

 

 

0 نظر

نظر محترم شما در مورد مقاله های وب سایت برنامه نویسی و پایگاه داده

نظرات محترم شما در خدمات رسانی بهتر ما را یاری می نمایند. لطفا اگر مایل بودید یک نظر ما را مهمان فرمائید. آدرس ایمیل و وب سایت شما نمایش داده نخواهد شد.

حرف 500 حداکثر