بالا بردن دتبه در گوگل

رتبه بندی در موتورهای جستجوگر بخش دوم

توسط admin | گروه SEO | 1396/07/17

نظرات 0

 نامهای فایل یا پرونده : موتور جستجو نامهای فایلی را که وب سایت شما را میسازد شاخص گذاری میکند .اگر دو فایل به نام koi-inofrmation.html و su-inf.html وجود داشته باشد,زمانیکه یک کاربر koi را جستجو میکند شما میتوانید حدس بزنید که کدام یک پیدا خواهند شد.

1- برای نامهای فایلتان از کلمات کلیدیتان استفاده کنید. به طور مثال , koi-information.html و koi-fungus.html و غیره .

2- برای فایلهایتان ازنامهای اطلاع دهنده استفاده کنید. از نامهای رمزی و سر نام ها و غیره اجتناب کنید. 

بالا بردن سریع رتبه در گوگل

تصویر logo : برای دستیابی به وب توسط کاربران به لحاظ دید آسیب دیده در یک تصویر یک text=tag وجود دارد. موتورهای جستجو متنی را شاخص گذاری میکنند که برای یک تصویر در اطلاعات ارتباطی تو کار گذاری میشوند. شما میتوانید متن را در آن علامت قرار دهید و موتور های جستجو آنرا شاخص گذاری خواهند کرد.
1- در ارتباط تصویری سهم فروشتان را به alt= tag اضافه کنید.
2- در نام فایل تصویری از کلمه کلیدی استفاده کنید.
3- به طور مثال, images/logo-koi.gif . بعضی از افراد خاطر نشان میکنند که Google شاخصی از تصاویر دارد .بله, اینطور است اما آنچه که آن شاخص گذاری میکند تشریح متنی تصاویر است نه خود تصاویر. هیچ موتور جستجویی نمیتواند یک تصویر را شناسایی کند .اگر آنها یک تصویر را شاخص گذاری کنند آن تعجب آور خواهد بود. آنها تمام عکس های کد بانوهای مهم را شناسایی میکنند و مانع آن صفحات میشوند. 
عنوان H1 : خوب, ما در حال حاضر به بدنه HTML میرسیم. در اینجا شایعترین خطای بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد.
1- در صفحه اول از یک عنوان H1 استفاده کنید. Google  در عنوان برروی کلمات تاکید میکند زیرا عناوین اطلاعات یک صفحه را در بر دارند. طراحان وب عنوانH1 را دوست ندارند زیرا آن زشت و بزرگ است. و به جای H1 آنها از تصاویر یا بدنه متن استفاده میکنند و آرا با SPAN, DIV,CSS تغییر میدهند. آن خوب به نظر میرسد اما Google  میخواهد که یک عنوان را مشاهده کند. با به کار گیری تصاویر یا SPAN , طراح وب به طور غیر عمدی توانایی شاخص گذاری صفحه وب را تحلیل میبرد.تصاویر نمیتوانند شاخص گذاری شوند ازاینرو Google  آن عناوین را نخواهد دید. بدنه متن که از SPAN استفاده میکند به عنوان body text در نظر گرفته میشود نه عنوان متن . جهت شاخص گذاری عنوان توسط Google  جهت علامت گذاری کردن عنوان از یک علامت H1  استفاده کنید. 2-به عنوان اولین کلمه در عنوان ازقبیل متخصصان ماهی کپور شیکاگو از کلمه کلیدی اصلی استفاده کنید. 
بدنه پاراگراف: بدنه متن متن صفحه اول است.این متن باید تشریحی ,اطلاعاتی باشد و تعداد زیادی کلمات کلیدی داشته باشد.
1- در شروع بدنه متن کلمه کلیدی اصلی را قرار دهید.
2- در 25 کلمه اول چندین بار کلمه کلیدی اصلی را تکرار کنید.
3- کلمات کلیدی دیگر را با بدنه متن کار کنید.
4- در انتهای صفحه اول کلمه اصلی را تکرار کنید.
5- در متنتان از جملات کامل استفاده کنید.
6- از عباراتی چون // بهترین در دنیا// اجتناب کنید. بعضی از موتور های جستجو این عبارات را در نظر نمیگیرند.
7- از کلماتی چون اخبار ,راهنما وخلاصه نشان دهنده اطلاعاتی هستند استفاده کنید.
8- Google همچنین نتایج محلی را ارائه میدهد. اگر یک کاربر یک نام شهر را به یک جستجو اضافه کند ,کاربر لیستی از تجارتها و خدمات مربوطه را در شهرش مشاهده خواهد کرد.اگر محل شما به محصول یا سرویستان ارتباط دارد به صفحه اولتان شهرتان, شماره تلفن و کد پستیتان را اضافه کنید. 
Hyperlinks یا فوق ارتباطات: از آنجائیکه برای ایجاد شدن آنها تلاش لازم میباشد و فوق ارتباطات غالباً به اطلاعات اشاره میکنند , موتورهای جستجو به متن موجود در فوق ارتباطات توجه میکنند.
1- کلمات کلیدی را در فوق ارتباط قرار دهید.به طور مثال بخوانید:
<a href=http://www.koi-heaven. com/koi-fungus .html> how to cure fungus in koi</a> 
2- در اولین صفحه , اارتباطاتی را اضافه کنید که به صفحات اطلاعاتی شما اشاره میکنند.
3- توجه کنید که فایل یک نام فایل اطلاع دهنده و مربوطه دارد. 
طرح های سایت: بعضی از وب سایتها برای راهنمایی کردن از javascript   یا  منوهای roll –down استفاده میکنند . هرچند بعضی از موتور های جستجو جاوا اسکریپت را مد نظر قرار نمیدهند و ازاینرو در سایت شما ارتباطات را دنبال نمیکنند. با طرح های سایت که از تصاویر استفاده میکنند مشکلی وجود دارد.
1- یک طرح سایت متن ساده وجود دارد که تمام صفحات وب را به لیست در می آورد. در صفحه شاخص یک ارتباط متن ساده را با طرح سایت برقرار کنید. 
معتبر کردن HTML : بعضی از موتور های جستجو به کیفیت HTML شماتوجه میکنند. یکی از اختلافات بین وب سایتهای حرفه ای و غیر حرفه ای این است که HTML به درستی نوشته میشود.
2- رمز HTML بی عیب را بنویسید.
3- جهت مطمئن شدن اینکه رمز شما مطابق با استاندارد های فعلی میباشد از نرم افزار اعتبار HTML استفاده کنید. 
راهبردهای ارتباط و کیفیت : به علت گوگل همچنین آن مهم است که چگونه سایت شما در سایتهای دیگر نمایش داده میشود.
1- چه کسی با شما ارتباط برقرار کرده است؟ شما میتواند با استفاده کردن از Altavista یا Google   میبینید که چه کسی با سایت شما ارتباط بر قرار کرده است. در یک سایت ارتباطdomain .com  خود را تایپ کنید .(به طور مثال, لینک cats.com ) شما همچنین میتوانید از 
http://www.marketposition .com/linkpopularity استفاده کنید. 2- مبادله ارتباط: ما در بالا میبینیم که تنها 7درصد از کاربران ازطریق موتورهای جستجو به سایت شما دسترسی می یابند اما 46 درصد جهت دسترسی یافتن به سایت شما از لینک ها استفاده میکنند. هر چه قدر ارتباطات بیشتری با سایت شما برقرار گردد, شما بیشتر در گوگل رتبه بندی می شوید. یک یا دو سرویس مبادله لینک را شناسایی کرده و از آنها استفاده کنید. از رقابت کنندگانتان بازدید به عمل آورید و آنچه که آنها استفاده میکنند را مشاهده کنید. انواع تجارت مربوطه را تشخیص دهید و با آنها ارتباط برقرار کنید و لینکها را عوض کنید. اگر گلها را میفروشید با سرویسهای متعلق به عروسی ,آیین دفن و غیره لینکها را معاوضه کنید. به نوع مشتریانتان فکر کنید و اتصالات را با نوع رستورانها  کتاب فروشیهایی که آنها همچنین بازدید میکنند تعویض کنید. 
به روز در آوری: هر ماه سایتتان را به روز در آورید. و تغییراتی را صورت دهید. والاّ موتور های جستجو ممکن است مشاهده کنند که سایت شما تغییر نکرده است و شما امتیازات را از دست خواهید داد. بسیاری از سایتها در سال 1998-1997 ایجاد شده اند و از آن زمان تغییری نکرده اند . در بسیاری از موارد , صاحبان اسم های رمز را فراموش کرده اند.
راهبردهای دیگر: خبرنامه ها: 47 درصد از کاربران اتصالات مستقیم را دنبال کردند. (7درصد از موتور های جستجو استفاده میکنند.) ازاینرو یک e-mail ماهانه یا سه ماهه را بفرستید. یک text box  را تکمیل کنید ازاینرو کاربران میتوانند آدرس پست الکترونیکیشان را ارسال نمایند. یک e-mail  مختصر و پر حرف و دوستانه را ارسال کنید. 
متن نشان دار: یک خط نشان دار خط متن خودتان است که به طور خودکار به پایان هر e-mail که شما میفرستید ضمیمه کنید. شما باید آدرس و URL پست الکترونیکیتان را به خط نشان دارتان اضافه کنید. به طور مثال willy katzenjammer درMendecino در سایت 
اینترنتی www. willy .com  جهت طراحی رایگان Bed & breakfast ما را بازدید میکنند. 
تبلیغات: اکثر کاربران لینک عا را دنبال میکنند. ازاینرو URL خود را درتبلیغات رسانه –ایتان قرار دهید. :چاپ, تلویزیون , رادیو و کالای مجانی و غیره. 
نام URL حساّس : از نامهای طولانی  یا مشکل استفاده نکنید. از نامهای اشتباه هجی شده چون cingular .com و scient .com و غیره استفاده نکنید. مردم هجی ناجور را به خاطر نمی آورندو آن را مد نظر قرار نمیدهند. 
Dotcom : از.com به عنوان سایت اصلیتان استفاده نکنید نه به عنوان انتخابهایی دیگر . از org, net و دیگر پسوند ها اجتناب کنید. مردم به dotcom عادت کرده اند. 
عنکبوتهای بر حذر شده : در موقعیتهایی خاص , شما ممکن نیست عنکبوت هایی را بخواهید که تمام سایتتان را شاخص گذاری میکنند. شاید شما صفحاتی دارید که به عموم ارتباط ندارند.اگر شما سایت کوچکی در یک سرور کند عمل کننده دارید , 10 تا 15 عنکبوت هر روز از سایت شما بازدید میکنند. و هر اتصال تکی را راهنمایی میکنند که از سرعت سایتتان می کاهد. شما شاید اجازه دهید که صفحه اصلی شاخص گذاری گرددو ازاینرو مانع شاخص گذاری بقیه سایتتان میباشد. دو روش وجود دارد که عنکبوت ها را دور از سایتتان نگه داریم: فایل robots.txt و robots meta tag . فایل robots.txt یک فایل با لیستی از فایلهایی است که نباید توسط یک عنکبوت بازدید کننده شاخص گذاری شود. به آسانی یک فایل متنی را ایجاد کنید و لیستی از فایلها را اضافه کنید و آنرا در فهرست HTML اصلی قرار دهید در جایی که فایل index.html شما مقیم میباشد. فایل robots.txt مورد احترام بسیاری از موتور های جستجو قرار گرفته است. همچنین robots meta tag وجود دارد. این یک بر چسبی است که در سر بر چسب هر صفحه وب حذف شده گذاشته میشود. Noidex به این معنی است که آن نباید صفحه را شاخص گذاری کند. Nofollow به این معنی است که آن نباید هر اتصالی از این صفحه را دنبال کرد. هر چند این علامت به طور جهانی مورد احترام قرار نمی گیرد. 
حقه های spam : در اینجا حقه های مختلف spammer وجود دارد. از اینها استفاده نکنید. شما در موتورهای جستجو جریمه میشوید. من اینها را به لیست در می آورم ازاینرو شما میتوانید از آنها اجتناب کنید. 
1- موضوع توجه میکنند و این صفحات را در نظر نمیگیرند. 
2-Keyword stuffing : در بر چسب های غیر نمادینتان کلمات را دو نسخه ای یا سه نسخه ای متن غیر محسوس : black text  را در یک پس زمینه مشکی قرار دهید. این برای کاربر نامحسوس است اما برای عنکبوت محسوس میباشد. موتورهای جستجو به این کنید. 3- کلمات کلیدی گمراه کننده : از کلمات گمراه کننده ای چون mp3, napster, sex و غیره برای یک سایت گل استفاده کنید. موتور های جستجو در جستجوی این امر میباشند و اگر عنکبوت آنها میبیند که شما کلمات دو نسخه ای یا نامربوطی دارید آنها شما را مد نظر قرار نمیدهند. حقه گمراه کننده دیگر اضافه کردن نامهای رقابت کنندگانتان  است طوری که زمانی که مردم در جستجوی آنها میباشند, سایت شما ظاهر میگردد. رقابت کنندگانتان میتوانند به موتور های جستجو اشاره کنند و شما حذف خواهید شد. 
3- Meta refresh tags : شما به صفحه ای میرسید , امّا آن شما را به یک صفحه نامربوط می برد.اولین صفحه از یک کلمه کلیدی گمراه کننده استفاده میکند 
(mp3,napster,cars,etc) 
و صفحه دوم یک تعیین جهت برای صفحه sex میباشد. 
تحلیل ترافیک وب: سایت وب شما هر کلیکی که اتفاق می افتد را پیگیری میکند . تمام این اطلاعات در ثبت های وقایع ترافیک وب ثبت شده اند. برنامه های تحلیل ثبت وقایع ترافیک وب این اطلاعات را در نمودار ها و جداول نمایش میدهند. این اطلاعات فوق العاده ارزشمندی است. به طور مثال : 1- تحلیل ترافیک نشان میدهد که که کدام صفحات عمومی هستند و کدام ها عمومی نیستند. این امر به شما مبنا یی جهت بازنویسی یا حذف مطالب میدهد. 2- تحلیل ترافیک به شما نشان میدهد که چگونه کاربران به سایت شما می آیند . آن دیگر سایت ها را از جایی که آنها می آیند به لیست در می آورد. شما میتوانید با آن سایتها ارتباط برقرار کنید و اتصالات متقابل یا تبلیغات عنوان سازی را جهت بهترکردن ترافیک پیشنهاد میکند .3- حلیل ترافیک سایت بعدی را نشان میدهد که بازدید کنندگانتان به آن امیدوارند. شما میتوانید با آن سایتها ارتباط برقرار کنید و مبادلات اتصالی را پیشنهاد کنید. 
4- تحلیل ترافیک به شما نشان میدهد که موتورهای جستجو ترافیک را به طرف شما میفرستند. شما میتوانید در آن موتورهای جستجو بی حفاظیتان را افزایش دهید و در موتورهای جستجوی بی اثر هزینه ها را کاهش دهید. 5- تحلیل ترافیک به شما کلمات کلیدی را نشان میدهد که کاربران در زمانی که آنها برای سایتتان جستجو میکنند استفاده میکنند. شما میتوانید آن کلمات را به بر چسب های غیر نمادینتان و صفحه اول اضافه کنید و مطالب اضافی را گسترش دهید. شما میتوانید کلمات بی اثررا حذف کنید. به طور مختصر
تحلیل ترافیک وب برای تنظیم کردن وب سایتتان یک وسیله تشخیصی اصلی است. جهت استفاده موثر کردن از این کسی را استخدام کنید که درک میکند چطور ازاین وسیله ها استفاده کند. 
Paid placement : روش دیگری وجود دارد که در موتورهای جستجو کاملاً رتبه بندی شوند. این میتواند تقریباً به طور آنی شما را در راس موتور جستجو قرار دهد. 
Pay per click که همچنین Paid placement  نامیده میشوند یک سرویس تبلیغاتی مزد بگیر است که در یک موتور جستجو تبلیغات شما را قرار میدهند. 1- در بهینه سازی موتور جستجو , شما HTML را بالا میبرد و امیدوار است که موتور جستجو صفحات وب شما را شاخص گذاری میکند . شما همچنین امیدوارید که موتور جستجو از سهم فروش حرفه ای دقیقتان استفاده خواهد کرد. اما کنترل کمی بر روی نتایج دارد. 2- در ppc , شما پول میپردازید که نقشی را ایفا نمائید. شما کنترل کاملی بر روی متن نمایش داده شده دارید. تعیین شغل بر این اساس است که چه مقدار شما پرداخت کنید. هر چه بیشتر پرداخت کنید ,تبلیغات شما بیشتر موقعیت پیدا میکند.  Ppc به طور کلی به معنای به کار گیری سرویس –های Google Adwords و تعییین تبلیغات مقدماتی میباشد. در هر دوی این خدمات ,شما پیشنهادی میکنید و تبلیغاتتان بر طبق دیگر پیشنهادات در همان مقوله به نمایش در می آیند. 
مشکلاتی که باید از آنها حذر کرد: ارائه ای رایگان جهت دوباره به لیست در آوردن: crawler های اصلی به رابطه اتصالی وابسته میباشندو نه به ارائه های URL . اکثر وسیعی از submission ها جهت اضافه شدن به URL شما spam میباشند. اگر آنها ارائه شوند , تعدادی از موتور های جستجو صفحات را جریمه میکنند. Free Add URL مغناطیسی برای spam و صفحات کم کیفیت است. ازاینرو ما عمدا بنا به گفته مایکل پالمررئیس فنی بخش خدمات تحقیقی inktomi به آن صفحات یک رتبه بندی پایینتری میدهیم. Altavista تایید دستی را به صفحه Add URL اضافه کرد. این امر ارائه خودکار را متوقف میکند. Altavista تخمین میزند که 90 درصد از ارائه ها spam حاصل از submit robots میباشند. 
آیا آن برای بهینه سازی موتور جستجو صدق میکند؟ : آنچه که ما در بالا به لیست در آورده ایم SEO اساسی است. این آنچیزی است که اکثر شرکت های بهینه سازی موتور جستجو برای شما انجام میدهند. جهت بهینه سازی موتور جستجو داد وستد زیادی وجود دارد. روشهای منطقی تری برای بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد. بیش از 3 سال اخیر, ما در مورد بهینه سازی موتور جستجو مطالب بیشتری آموخته ایم. آندریاس برای مدت زمانی به عنوان یک مدیر بهینه سازی موتور جستجودر سان فرانسیسکو کار کرده است. ما دوباره گزارش رسمی اصلی را از طریق scratch باز نویسی میکنیم. و به طور جزئی توضیح میدهیم که چگونه موتور های جستجو کار میکنند و چطور آنها وب را شاخص گذاری میکنند و اینکه وب چطور کار میکند و اینکه چرا بعضی از وب سایتها در بالا هستند و تعداد زیادی روش خاص برای بهینه سازی موتور جستجو و جود دارد (از جمله تصاویر و مثالها) و فصلی طولانی در مورد خدمات ppc  وجود دارد. Ppc  شاید در حال حاضر مهمترین روش بهینه سازی موتور جستجو باشد , زیرا آن به بهترین نحوی کار میکند و با این وجود به درستی تشریح نشده است. چون شرکت های بیهنه سازی موتور جستجو آنرا سری نگه میدارند. خوب ما تمام آن مطالب را میگوییم. همه آن در کتاب است.  وتنها ارزش $19.95 دلاری دارد. – جهت اطلاعات بیشتر سایت در ذیل آمده را مشاهده کنید: 
www. creativeconsultantsGroup .com/seo .
outsourcing بهینه سازی موتور جستجو: اگر نمیخواهید که روزهایی را در زمینه بهینه سازی سایت  برای موتورهای جستجو صرف کنید , شما میتوانید جهت سرویس های بهینه سازی موتور جستجو کل پروژه را به کار بگیرید . آنها تغییرات موتور جستجو را پیگیری میکنند و صفحه شمارا تغییر میدهند و رقابت کنندگانتان را مورد مطالعه قرار میدهند و غیره. 
پیدا کردن یک سرویس بهینه سازی موتور جستجو : جهت پیدا کردن یک سرویس بهینه سازی موتور جستجو , در شرکتهای دیگر با رئیس فروش صحبت کنید و یک نفر را پیدا کنید که مورد اطمینان میباشد. خارج از آنجا بسیاری از شرکتهای غیر معتبر وجوددارد. هر کس میتواند خودش را یک سرویس بهینه سازی بنامد. مطمئن گردید که آنها موضوعات زیر را مورد خطاب قرار میدهند :
1- از بخش فروشتان کلمات کلیدی را به دست آورید. به خاطر داشته باشید که شما به بهترین نحوی مشتریتان را میشناسید , اما آنها میتوانند عباراتی را بر مبنای عمومیت عبارت کلمه کلیدی ,رتبه بندی های رقابت کننده / کاربرد کلمه کلیدی , نگاه کردن به ثبت های ترافیکتان پیشنهاد میکنند. به طور نزدیکی با آنها کار کنید زیرا یک شرکت خوب بهینه سازی موتور جستجو موقعیت شما را مورد بررسی قرار میدهد و ادراکاتی دارد که به طور زیادی به نفع شما میباشد.
2- محتوای سایت: با سایت فعلی کلمات کلیدی را تکمیل کنید . بهینه سازی موتور جستجو سایت شما را بررسی و بازبینی میکند و مورد پیشنهاد قرار میدهد. شماباید یک نویسنده محتوا داشته باشید که با آنها کار میکند .
3- رمز شما: آنها باید بتوانند که جنبه های فنی سایتتان را برحسب بهینه سازی موتور جستجو مورد بحث قرار دهند. و آنها را وادار کنند که با کارمند فنی شما صحبت بکند.
4- عمومیت ارتباط: آنها باید آگاه باشند که اتصال به سایتهای مربوطه بخش ضروری بهینه سازی موتور جستجو میباشد و جهت یک راهبرد پیشنهادات واقعی را ارائه میکند. اگر آنها به سادگی میگویند که آنها به شما 500 موتور جستجو را ارائه میدهند , بیک سو گام بردارید.
5- تلاش های در جریان رتبه بندی جستجو: آنها باید با شما بحث کنند که بهینه سازی موتور جستجو یک تلاش در جریان است. (از جمله روندی به سوی عممیت ارتباط) و آنها باید یک برنامه نگهداری و گزارش را برنامه ریزی نمایند. این شامل ترافیک ثبتی و گزارش هایی در مورد رتبه بندی برای شما و رقابت کنندگانتان میباشد. آنها باید آشکار باشند که بهینه سازی موتور جستجو یک زمینه ای است که به طور ثابتی تغییر میکند و راهبردها و رتبه بندیها و نتایج تصریح کردنی یا ثابت نیستند.
 

 

0 نظر

نظر محترم شما در مورد مقاله های وب سایت برنامه نویسی و پایگاه داده

نظرات محترم شما در خدمات رسانی بهتر ما را یاری می نمایند. لطفا اگر مایل بودید یک نظر ما را مهمان فرمائید. آدرس ایمیل و وب سایت شما نمایش داده نخواهد شد.

حرف 500 حداکثر