دانلود پروژه کارآفرینی شرکت خدمات شبکه

طرح توجیهی تاسیس شرکت خدمات شبکه بخش دهم

 نحوه تبلیغات برای شرکت

برای تبلیغ در مورد خدمات شرکت چند راه مد نظر می باشد که به قرار زیر می باشند:
1-
2- خرید تعداد 3 خط تلفن
3- طراحی و چاپ کارت ویزیت
4- چاپ کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی
5- چاپ Stand تبلیغاتی برای شرکت در نمایشگاه ها
6- انجام تبلیغات وسیع در رادیو و تلوزین
7- ساخت کاتالوگهای الکترونیکی بر روی Mini CD
8- تماس با تمامی افرادی که در زمینه کسب و کار مفید هستند.
9- ارسال فکس و ایمیل های تبلیغاتی به شرکتهایی که نیاز به خدمات شرکت ما دارند.
10- برگذاری اجلاس و سمینارهایی در زمینه IT برای دریافت پروژه های بزرگ
11- طراحی وب سایت و ایجاد آدرس ایمیل

طراحی وب سایت و ایجاد آدرس ایمیل
آدرس وب سایت رسمی شرکت بینا سافت:
http://www.A00B.COM
آدرس ایمیل شرکت بیتا سافت:
برای طراحی وب سایت مطالب زیر در نظر گرفته خواهد شد:
1 -  مطالبي در وب سايت ارائه خواهد شد که بازديدکنندگان در هيچ سايت يا نشريه مکتوب ديگري نتوانند آن را پيدا کنند. اين بدان معني است که توليد محتواي اختصاصي جزو مهمترين اصول براي جذب مشتریان است.
2 -  به کاربران يادآوري خواهد شد که مي توانند بدون محدوديت از مطالب سايت پرينت تهيه کنند و در فاصله اين کار امکان این وجود دارد تبليغات و اطلاعات جذابي در حاشيه مطالب و صفحه سايت به خوانننده نمايش داده شود. اين کار باعث مي شود خواننده ناخودآگاه نشاني سايت را نيز در کاغذ پرينت شده به هنگام مطالعه مشاهده کند و در نتيجه نام سايت را براي مراجعه هاي بعدي در ذهن او جا انداخته ايم.
3 -   به کاربران سايت امکان دانلود نرم افزارهايي را به صورت رايگان و يا با محدوديت زماني داده خواهد شد. در مدت زماني که آنها مشغول دانلود هستند ناگزير از مشاهده مطالب تبليغي صفحات مختلف سايت هستند.
4-  وب سایت به گونه ای طراحی خواهد شد که با شرعت نسبتا بالا Load   گردد. تا باع سر رفتن حوصله مراجعان نشود.
5-  محتواي سايت حرفه اي و دقيق منتشر خواهد شد. 
6-   قابليت شخصي سازي صفحات سايت را به کاربران داده خواهد شد. از اين طريق آنها احساس تملک بيشتري نسبت به سايت مي کنند و دفعات بيشتر و طولاتي تري را به بازديد از سايت اختصاص خواهند داد.
7-  خدمات ایمیل مجانی با امکان POP3 و SMTP به کاربران ارائه خواهد شد.

نمونه هائی از پروژه های انجام شده جهت نشان دادن توانائی شرکت
معمولا نمونه کارهای واقعی ، حکایت از تبحر و تجربه صاحبان محلی دارد که ارائه دهنده آن می باشند. بنابراین هر چه یک کار دارای کمال بیشتری باشد نشاندهنده قدرت بیشتر خالق آن است.
نمونه بعضی از کارهای انجام شده توسط این شرکت به شرح ذیل می باشد:
 
 نمونه بعضی از کارهای انجام شده در زمینه شبکه
ایجاد شبکهLAN  در واحد دفتر فنی شرکت سازندیش 
تعداد کامپیوترها 16 عدد
توپولوژی انتخابی  STAR
ایجاد شبکهLAN  در واحد فروش گروه صنعتی کهرنگ
تعداد کامپیوترها 12 عدد
توپولوژی انتخابی  STAR
ایجاد شبکه LAN در شرکت رباط سیستم اسپادان
تعداد کامپیوترهای شبکه شده 8 عدد
توپولوژی انتخابی  BUS
        مورد استفاده جهت نصب کافینت برای 8 کامپیوتر با فقط یک خط تلفن
            گسترش شبکهLAN  موجود در واحد دفتر فنی شرکت سازندیش 
تعداد کامپیوترها 23 عدد
توپولوژی انتخابی  TREE
جمع بندی
خلاصه دستورالعمل ها و سفارش های حاضر در این نوشتار ارائه کننده چارچوبی برای عمل است ، بدین معنا که نشان می دهد چگونه اتحاد شرکتها و بنگاههای اقتصادی ، در پيوند با دستگاهها ، دولتها و سازمانهای جامعه مدنی ،  می تواند در دستیابی به آرمانهای  توسعه هزاره که آرمان آن دگردیسی جهانی شدن به نیروی مثبت تری برای توده بیشتری از مردم دنیا مي با شد، همکاری نمایند .
برای پیاده کردن رویکردهای جدید، نیاز به تکنولوژی اطلاعات و استفاده از ابزارهای اطلاعاتی موجود است. با گسترش شبکه های اطلاعاتی از جمله اینترنت این فرصت برای ما فراهم شده است. استفاده سریع و به موقع از این امکانات موجب پیشرفت و توسعه خواهد شد. یکی از این فرصتها یادگیری الکترونیکی اسـت. برنامه ریزی های آموزشی ما باید به گونه ای باشد که از این فرصت جدید به بهترین وجه استفاده کنیم. در محیط آموزشی الکترونیکی و آموزش مجازی  جهت پاسخگویی سریع و موثر به کاربر، دستیابی سریع به منبعی از اطلاعات متنوع ضروری است و متادیتا کلیدی است جهت فراهم سازی بموقع داده ها که به آسانی قابل دستیابی و تسهیم در بین موسسات آموزشی خصوصی و دولتی در تمام سطوح قرار گیرد. از آنجایی که به اشتراک گذاشتن منابع فارسی در بین مراکز آموزش مجازی ایران از ضروریات است بنابراین لازم است تا استانداردهای لازم در تهیه محتوای منابع آموزشی الکترونیکی بکار گرفته شود. پس بایستی سعی شود تا با طراحی متادیتاهای مناسب بر اساس استانداردهای مربوطه قسمتی از این رسالت را به نحو صحیح بجا آورد.
تمامی شرکتها و انجمنهای تجاری ، از بنگاههای اقتصادی کوچک و متوسط تا شرکتهای بزرگ یک یا چند ملیتی ، از اطاقهای بازرگانی تا  سازمانهای تجاری بین المللی ، می توانند در این زمینه ایفای نقش نمایند . تاثیر و مشارکت این سازمانها ممکن است متفاوت باشد اما چارچوبی برای  عمل همه آنان و نيز دربرگيرنده افراد علاقه مند در جوامع توسعه یافته به همکاری با بخش خصوصی است. آرمان این نوشتار ارائه رئوس کلی و اساسی اين امر مهم با توسل به مثال های روشنگر به جای صرفا تحلیل های مفصل می باشد  که امید است خواننده را در ایجاد فکر و اندیشه ياري دهد.
بی شک مشکلات بسیاری نیز در جهت استفاده از تکنولوژی جدید کامپیوتر و شبکه های انترنتی و . . . وجود دارد که با مدیریت صحیح و فراهم کردن زمینه های لازم برای بهره مندی از آن می توان این مشکلات را از میان برداشت و بر سرعت رسیدن به اهداف شغلی در همه ابعاد در جامعه افزود.
در عصری که فناوری اطلاعات و ارتباطات تاثیرات و تغییرات شگرف ملموس و غیر ملموس بسیاری را در جوامع و زندگی بشری ایجاد نموده است ، با سواد کسی است که صاحب توانمندی در سه حوزه ذهن – ارتباطات - فن و مهارت بوده و از ویژگیهای زیر برخوردار باشد: 
 نیاز به اطلاعات را درک کند و بداند که تصمیم گیری مناسب، مستلزم داشتن اطلاعات صحیح و دقیق است. 
 توانایی تشخیص نیاز های اطلاعاتی را داشته باشد. 
 بتواند روش های دسترسی به اطلاعات را شناسایی کند. 
 بتواند استراتژیهای لازم برای جستجو را تبیین و تدوین نماید. 
 توانایی برقراری ، سازماندهی ، کاربرد و تعمیق ارتباط را داشته باشد. 
 از مهارت لازم و کافی برای جستجو و در نتیجه دسترسی به اطلاعات بر خوردار باشد. 
 توانایی مقایسه ،ارزیابی و نقد منابع را داشته باشد. 
 بتواند از اطلاعات به گونه ای خلاق استفاده کند و آنچه را که به دست آورده به نمایش و اشتراک بگذارد. 
 همواره در تولید علم مشارکت داشته باشد

 

0 نظر

نظر محترم شما در مورد مقاله های وب سایت برنامه نویسی و پایگاه داده

نظرات محترم شما در خدمات رسانی بهتر ما را یاری می نمایند. لطفا اگر مایل بودید یک نظر ما را مهمان فرمائید. آدرس ایمیل و وب سایت شما نمایش داده نخواهد شد.

حرف 500 حداکثر