فایل doc مستندات طراحی وبسایت فروشگاه با برناه نویسی asp.net و دیتابیس SQL Server

دانلود داکیومنت و مستندات اصول و طراحی وب سایت

توسط admin | گروه آموزش طراحی سایت | 1400/07/15

نظرات 0

 يکی از مسائلی که امروزه جايگاه وسيعی در دنيای کامپيوتر واينترنت باز کرده است طراحی سايت می باشد که هدف کلی آن اطلاع رسانی سريع درسطح وسيع به مردم است. از اصلی ترين اهداف اين سايت , خريدی راحت وآسان ودريافتي سريع با حداقل زمان تلف شده برای تمام مشتريان درسراسر ايران , علی الخصوص مشهديهاست که اين مقوله از مهمترين مسائل در هنگام خريد می باشد. از ديگر اهداف اين سايت , معرفی محصولات فروشگاه به مشتريان که اين محصولات شامل عناوين گوناگون و سازگار با سليقه های متفاوت است. همچنين امکان برقراری ارتباط مشتريان با مدير سايت و ارسال نظرات و پيشنهادات آنها که در بهبود عملکرد سايت مؤثر واقع شود. 


صورت مسأله
اين سايت يک فروشگاه سی دی آنلاين می باشد. دراين فروشگاه مشتريان بعد از انتخاب يک عنوان خاص ويا جستجو, سي دی موردنظرخودراخريداری کرده وبعدازپرداخت هزينة تعيين شده محصولات رادريافت می کنند. لازم به ذکر است که مشتريان مشهدی مي توانند بعد از دريافت محصولات , هزينة تعيين شده را پرداخت نمايند. همچنين تمام مشتريان مي توانند اقدام به سفارش محصولات جديد نمايند. برای حفظ امنيت ، مدير سايت دارای کلمة کاربری و رمز عبور می باشد که بعد از ورود ، امکان اضافه کردن عنوان و محصول جديد و ويرايش و حذف عناوين و محصولات گذشته را , دارا مي باشد. اين امکان منحصراً دراختيار مدير سايت است. همچنين مدير سايت بعد از بررسي محصولات سفارش داده شده , اقدام به تهية آنها مي نمايد.

تحليل و طراحي
دراين پروژه , برای طراحي فرمها و برنامه نويسی از asp.net , يکی از زبانهای برنامه نويسی در.net from work  برای طراحي نهايي فرمها از front page ، يکی از قسمتهای office  برای ايجاد سروسر و بانک اطلاعاتی از   sever  sql استفاده شده است. در ابتدا ,توسط sql server , يک سرور , سپس يک database  با نام shop_ cd وبعد ازآن جداول موردنياز ايجاد شد. مراحل ساخت سرور وdatabase  وجدول در بخش sql server توضيح داده شده است. حال به معرفي و توضيح هر يک از جداول مي پردازيم.
 
 
دانلود ادامه مقاله در فایلهای word doc زیر (بیش از 150 صفحه فایل Word مجانی) .  لطفا پس از دانلود یک فاتحه رفتگان مرا میهمان فرمائید.
 
 

 

0 نظر

نظر محترم شما در مورد مقاله های وب سایت برنامه نویسی و پایگاه داده

نظرات محترم شما در خدمات رسانی بهتر ما را یاری می نمایند. لطفا اگر مایل بودید یک نظر ما را مهمان فرمائید. آدرس ایمیل و وب سایت شما نمایش داده نخواهد شد.

حرف 500 حداکثر