آموزش ایجاد سایت خرید و فروش آنلاین asp.net

آموزش برنامه نویسی سایت خرید و فروش

توسط admin | گروه برنامه نویسی | 1400/01/07

نظرات 0

 این پروژه،یک وب سایت آموزشی کامل در زمینه ی آموزش برنامه نویسی  می باشد که در این سایت به آموزش پرداخته شده است. نرم افزارها و تکنولوژی های مورد استفاده در این پروژه عبارتند از:

نرم افزار Photoshop cs
نرم افزار  bolrland studio 2005
نرم افزار Ms frontpage 2003
نرم افزار  Ms Access 2003
نرم افزار Acrobat reader
نرم افزار word to pdf
تکنولوژی net.Asp

مقدمه ای در مورد asp.net
امروزه برنامه نویسی صفحات وب به صورت حرفه ای با استفاده از زبان برنامه نویسی php ، asp و asp.net انجام می شود.اما در بین این سه زبان برنامه نویسی می توان به سرعت بالای اجرای صفحات asp.net اشاره کرد.دلیل آن هم کامپایل شدن صفحات asp.net توسط کامپایلر قدرتمند دات نت می باشد.برای اولین بار تکنولوژی asp.net توسط میکروسافت به جهان عرضه شد و با بسته ی نرم افزاری visual studio.net 2003 به دنیای رقابت با شرکت های برنامه نویس پرداخت و در سال 2005 شرکت بورلند نرم افزار Borland studio.net را عرضه ی بازار کرد که این نرم افزار هم از قابلیت های بسیار زیادی برای برنامه نویسی برخوردار بود.و چند ماه پیش هم نرم افزار دوم مایکروسافت در این زمینه یعنی visual studio.net 2005  راهی بازار شد.
تکنولوژیASP.NET   چیست؟
وب يکی از مهمترين و در عين حال جوان ترين سرويس های اينترنت است که در مدت زمانی کوتاه توانسته است در کانون توجه تمامی استفاده کنندگان اينترنت قرار بگيرد و منشاء تحولات عمده ای در حيات بشريت باشد. در گذشته از وب صرفا" به منظور عرضه اطلاعات استفاده می گرديد و کاربران از آن به عنوان يک کنابخانه الکترونيکی بزرگ و در جهت يافتن اطلاعات مورد نياز خود استفاده می کردند. وضعيت فعلی وب نسبت به گذشته دستخوش تحولات فراوانی شده است.نرم افزار و دنيای برنامه نويسی يکی ازعرصه هائی است  که بدون شک بيشترين تاثير را از اينترنت پذيرا بوده است. شرکت های عظيم نرم افزاری با لحاط نمودن جايگاه برجسته اينترنت ، اقدام به ارائه تکنولوژی ها و معماری های متفاوتی در جهت طراحی و پياده سازی برنامه های کامپيوتری با بهره گيری از زيرساخت اينترنت نموده اند . 
ASP.NET : گزينه ای برای طراحی و پياده سازی برنامه ها و سرويس های وب به منظور پاسخ به خيل عظيم نيازهای موجود با توجه به تسهيلات ارائه شده توسط اينترنت ، نسل جديدی از برنامه های کامپيوتری با نام "برنامه های وب " مطرح و در اين رابطه تاکنون تکنولوژی های متفاوتی توسط شرکت های عظيم نرم افزاری ارائه شده است . ASP.NET يکی از تکنولوژی های موجود در اين زمينه است . در واقع ، ASP.NET فريمورک برنامه نويسی شرکت مايکروسافت برای طراحی و پياده سازی برنامه ها و سرويس های وب است که خود بخشی از پلتفرم دات نت محسوب می گردد . ASP.NET با دارا بودن مجموعه ای گسترده از اشياء که دارای اينترفیس های ساده برنامه نويسی می باشند و بهره گيری از يک محيط ترجمه شده شی گراء ، امکان پردازش های ساده تا پيچيده را با حداقل کد ممکن فراهم می نمايد. 
چرا ASP.NET ؟ 
زمانی که شرکت مايکروسافت نسخه اوليه فريمورک دات نت را در جولای سال 2000 برای اولين مرتبه به نمايش گذاشت،برای اکثر طراحان و پياده کنندگان برنامه های وب مشخص گرديدکه می بايست در انتظار تحولات چشمگيری در اين عرصه بود .ASP 3.0 ( تکنولوژی قبلی شرکت مايکروسافت برای پياده سازی برنامه های وب ) ، امکانات گسترده و انعطاف لازم به منظور ايجاد سايت های پويا را در اختيار علاقه مندان قرار می داد. ماحصل تمامی تلاش های انجام شده در اين رابطه، تسهيل در امر طراحی و پياده سازی وب سايت های پويا و برنامه های وب بود . چيزی که ASP نداشت ، يک فريمورک برنامه نويسی بود. هر چيزی که در ASP انجام می شد با رويکرد کدنويسی بود و برنامه نويسان  برای انجام هر کاری ملزم به نوشتن کدهای مورد نياز بودند.
دانلود فایل 100 صفحه ای در همین لینک . . . لطفا کلیک فرمائید . . .  (پسورد همه فایلهای وب سایت www.a00b.com می باشد. کپی و پیست بفرمائین که به مشکل برخورین)
 

برچسبها : برنامه نویسی

 

0 نظر

نظر محترم شما در مورد مقاله های وب سایت برنامه نویسی و پایگاه داده

نظرات محترم شما در خدمات رسانی بهتر ما را یاری می نمایند. لطفا اگر مایل بودید یک نظر ما را مهمان فرمائید. آدرس ایمیل و وب سایت شما نمایش داده نخواهد شد.

حرف 500 حداکثر